Margot Robbie Yeni Karayip Korsanları’nın Öldüğünü Açıkladı


Bir korsanın hayatı, Margot Robbie.

bu Barbie yıldız geçtiğimiz günlerde paylaştı Karayip Korsanları Başrol oynayacağı devam filmi şimdi suda öldü.

Margo, “Bir fikrimiz vardı ve bir süredir onu geliştiriyorduk, yıllar önce,” diye açıkladı Margo Gösteriş Fuarı 14 Kasım’da, “daha çok kadın liderliğindeki – tamamen kadın liderliğindeki değil, sadece farklı türde bir hikaye – ki gerçekten harika olacağını düşündük, ama sanırım bunu yapmak istemiyorlar. .”

E! News, bir açıklama için Disney’e ulaştı.

Mayıs 2022’de, yapımcı Jerry Bruckheimer geleceği hakkında konuştu Korsanlar franchise, açıklayan Pazar Zamanları orada olduğu zaman geliştirilmekte olan iki proje vardı—biri Margot’nundu— ve ikisi de gösterilmeyecek Johnny Deppkarakteri Kaptan Jack Sparrow.

iken Babil yıldız katılmıyor Korsanlar Evren’in 1960’lardan kalma bir prequel filminde oynayıp yapımcılığını üstleneceği için sevilen başka bir seriye katılmaya hazırlanıyor. Okyanus‘in filmleri. Ama ondan önce rüya evine yanda olarak girecek ryan gosling yakında Barbie film.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1354488/margot-robbie-reveals-why-new-lessigreaterpirates-of-the-caribbeanlessigreater-film-isn-t-happening?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir