Margot Robbie ve Ryan Gosling Neden Mükemmel Barbie ve Ken?


Barbie rolünde Robbie verilmiş olsa da, Gerwig başrol oyuncusu Ken rolünü Gosling için yazdı, bunu yapmaya istekli olacağına veya yapabileceğine dair hiçbir güvence olmadan.

“Bunun için mükemmel olacağını biliyordum,” diye hatırladı E!. Yapımcılar Ryan’ın adının senaryoya yazıldığını görünce, “‘Oh, bu harika, Ryan’ı tanıyorsun’ dediler” diye devam etti. “‘Oh, hayır, Ryan’la hiç tanışmadım. Ryan bunu yapar mı bilmiyorum, sadece onun yapmasını istiyorum’ gibiydim.” Sanki onu hiç yoktan yaratmışım gibi hissediyorum. Ama evet dediğine inanamıyorum ve ardından verdiği performansı verdiğine inanamıyorum.”

Her ikisinin de yaptığı performanslar Ve Robbie verdi, yönetmen hemen ekledi.

Gerwig, “Harika olduklarını biliyordum ama her gün kendimi yerde buldum,” dedi. “Komediyi çok ciddiye alarak ortaya çıkmasına izin verdiler. Komediyle asla dalga geçmediler, asla onun dışında durmadılar. Komediye her zaman tam bir bağlılık ve gerçekle geldiler – ve bu yüzden komik. Ama bu filmde kesinlikle yaptıklarına inanamadığım anlar var. Yaptıklarına hala inanamıyorum!”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380664/why-margot-robbie-and-ryan-gosling-are-the-perfect-barbie-and-ken?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir