Margot Robbie, Poposuna Dokunduğu İçin ‘Barbie’nin Yardımcı Yıldızını Tokatladı: Fotoğraflar – Hollywood Life


margot robbie


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Dsanchez/CPR / BACKGRID

Margot Robbie başlıklı bebek hakkındaki yeni filmin setinde Barbie olarak savaşmaya hazırdı. 31 yaşındaki oyuncu, başka bir aktörün (karakter olarak) yeni filmde poposunu tokatladığı bir sahneyi filme aldı. Barbie film ve ikonik oyuncağı üstlenmesi ortalığı karıştırmaz! Margot, sahnedeki arka ucuna uzandıktan sonra oyuncuya sert bir tokat attı.

Margot Robbie, Poposuna Dokunduğu İçin 'Barbie'nin Yardımcı Yıldızını Tokatladı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Margot, rol arkadaşının şapkasını çıkardı. (Mega)

Sahne, aktörün Barbie’nin arkasından koşarak sahilde arka tarafını şapırdatmasını içeriyor. Mavi düğmeli, chino şort ve arkadan bir şapka da dahil olmak üzere tiki giysiler giymişti. Margot ona tokat attığında şapka havaya uçtu. Neyse ki, bu açıkça senaryolaştırılmış bir andı ve Margot tokadı planlarken görüldü (onunla diğer aktör arasındaki mesafeyi ölçmek de dahil ve şapkasını uçurdu!

Margot Robbie, Poposuna Dokunduğu İçin 'Barbie'nin Yardımcı Yıldızını Tokatladı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Oyuncu sahnede arkasını tokatlarken görüldü. (Dsanchez/CPR / ARKA GRİD)

Margot, rol arkadaşıyla eşleşen gökkuşağı renginde kravatlı bir tasarıma sahip renkli pembe bir kıyafet giymişti. Ryan Gosling’in kıyafet. Sahil boyunca neon sarısı patenlerle kayan çift, onları Barbie ve Ken’i oynamak için mükemmel bir oyuncu haline getiriyor.

Sahne, canlı aksiyon için kesinlikle heyecan verici Barbie film. Margot, şimdiye kadar filmden yayınlanan fotoğraflarda bebeğin ikonik görünümlerinden bolca sallandı. Sadece Barbie’nin muhteşem kıyafetlerini sallamakla kalmadı, aynı zamanda filmde oyuncak bebekle büyüyen herkese tanıdık birçok yerden görünümler de yer alacak. İlk fotoğraflarda Margot, Barbie’nin anında tanınan pembe üstü açık arabalarından birini kullanıyordu. Filmle ilgili ayrıntılar hala net olmasa da, başka bir çekim Margot ve Ryan’ın kovboy kıyafetleriyle (sıcak pembe bir tulum, bandana ve beyaz bir kovboy şapkasıyla birlikte) süslendiğini gösterdi.

Margot Robbie, Poposuna Dokunduğu İçin 'Barbie'nin Yardımcı Yıldızını Tokatladı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Margot, oyuncu arkadaşıyla tokatın provasını yapar. (Splashnews)

Barbie Temmuz 2023’te vizyona girmesi bekleniyor. Margot ve Ryan’ın yanı sıra, hepsi yıldızlardan oluşan bir oyuncu kadrosuna sahip. Will Ferrell, Michael Cera, Kate McKinnon ve daha fazlası. tarafından da yönetilecektir. Hanım Kuşu yazar Greta Gerwig, senaryoyu kiminle birlikte yazdı evlilik hikayesi müdür Nuh Baumbach, başına IMDb.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/29/margot-robbie-barbie-butt-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir