Margot Robbie Film Setinde Barbie Olarak Sıcak Pembe Bir Giriş Yapıyor


Benekli: Barbie iş başında.

21 Haziran’da, Margot Robbie sette fotoğraflandı greta gerwigyeni filmi Barbie Los Angeles’ta. 31 yaşındaki Oscar adayı aktris, karakter olarak elinde buzlu kahve, bir karavandan çıkarken görüldü – uzun, sarı saçlı spor yaptı ve pembe düğmeli bir yular yelek giydi ve ışıltılı yıldızlarla uyumlu bağcıklı çan altları giydi.

Margot, popüler Mattel bebeği hakkındaki ilk canlı aksiyon filminde Barbie’yi oynuyor. Aktris ilk olarak Warner Bro. Nisan ayında yayınlanan resimler.

ryan gosling Filmde Ken’i canlandırıyor ve stüdyo tarafından bu haftanın başlarında paylaşılan bir tanıtım resminde görüldüğü gibi platin sarısı saçları kendisi spor ediyor.

Barbie ayrıca özellikler Will Ferrell, Kate McKinnon, Issa Rae, Alexandra Shipp, Emma Mackey, rhea perlman, Michael Cera, Simu Liu, Hari Nef ve amerika ferrera. Margot aynı zamanda Greta’nın birlikte yazdığı filmin yapımcılığını da üstleniyor. Nuh Baumbach.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1335390/margot-robbie-makes-a-hot-pink-entrance-as-barbie-on-film-set?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel