Margot Robbie, Bebek Bakıcısından İntikam Almak İçin Çocukken Ölü Taklidi Yaptı


Bu Barbie bir zamanlar bebek bakıcısını oldukça korkutmuştu.

Margot Robbie geçenlerde bir zamanlar bir bebek bakıcısına oynadığı, mutfak bıçağı, ketçap ve kendi ölümünü taklit eden pek de masum olmayan bir şakayı hatırladı.

“Yeni bir bakıcımız oldu” Barbie yıldız bir BBC Radio 2’ye söyledi 20 Temmuz’da paylaşılan röportaj, sahneyi ayarlıyor. “Ve eski bebek bakıcımı geri istiyordum. Talia, on altı gibiydi ve onun çok havalı olduğunu düşündüm. Sonra çok daha yaşlı bir bayanı içeri aldık ve bu beni hiç mutlu etmedi.”

Bu yüzden, bu yeni bebek bakıcısı, Margot banyo yapmayı reddettikten sonra “huysuzlaştığında”, müstakbel aktris tam olarak ne yapacağını biliyordu.

33 yaşındaki “‘Sana göstereceğim’ diye düşündüm” diye devam etti. “Ve böylece büyük bir mutfak bıçağı ve ketçap aldım ve fayansların üzerine çıplak bir şekilde yayıldım, kendimi ketçapla kapladım ve mutfak bıçağını koydum ve beni bulması için 45 dakika kadar bekledim.”

Ve iddiaya göre bebek bakıcısı “ceset”i bulduktan sonra çığlık atarak kapıdan dışarı fırladığında, Margot gülümseyerek ekledi, “Beklemeye değdi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1380782/margot-robbie-faked-her-own-death-as-a-kid-to-get-revenge-on-her-babysitter?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir