Margaret Qualley kimdir? Jack Antanoff’un Nişanlısı Hakkında Bilinmesi Gereken 5 Gerçek – Hollywood Life


Hizmetçi yıldız Margaret Qualley evleniyor! O ve Taylor Swiftsöz yazarı Jack antanoff Bildirildiğine göre nişanlılar, bu da yakında onu koridorda yürürken göreceğimiz anlamına geliyor. Aynı zamanda aktrisin kızı olan aktris hakkında daha fazla bilgi edinmek ister misiniz? Andie MacDowell? Aşağıdaki bazı gerçeklere göz atın.

1. O bir aktris.

Konu oyunculuk olduğunda Margaret oldukça yığılmış bir özgeçmişe sahip. Emmy adaylığı FX’in hit dizisindeki rolüyle Sınırlı Dizi kategorisinde En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu dalında Fosse/Verdon. Sekiz bölümlük dizide Margaret çocukluk idollerinden birini, dansçıyı ve koreografı oynuyor. Ann Reinking. 2019 yılında dizide göründü. Quentin Tarantino‘s Bir Zamanlar… Hollywood’da. Ve 2021’de Netflix mini dizisinde rol aldı, Hizmetçi. o bazı etkili isimlerle de çalıştı yıllar boyunca, onunla birlikte ilk filmini yaptı James Franco içinde Palo Alto ve oynamak Justin TherouxHBO dizisindeki kızı Artıklar 2014 – 2017 arası.

margeret kalley
Margaret Qualley ve Jack Antonoff (Stephen Lovekin/David Fisher/Shutterstock)

2. Margaret, Andie MacDowell’ın kızıdır.

61 yaşındaki Andie, şüphesiz bir Hollywood efsanesi! Margaret’in annesini oynayan sevgili aktris HizmetçiBrat Pack filmi de dahil olmak üzere bir dizi ikonik filmde yer aldı St. Elmo’nun Ateşi yanında Demi Moore ve Emilio Estevez 1985 yılında.Oyuncu daha sonra 90’ların klasiklerinde rol almaya devam etti. Dört Düğün ve Bir Cenaze ve Kunduz Festivali. Altın Küre adayı daha yakın zamanda ortaya çıktı Sihirli Mike XXL ve Hulu’nun televizyonunun yeniden başlatılması Dört Düğün ve Bir Cenaze. Andie daha önce evli Margaret’in babasına Paul Qualley 1986’dan 1999’a kadar ve üç çocuğu paylaşıyorlar: Margaret ve onun büyük kardeşleri Justin33 ve yağmur29.

3. Margaret bir dansçı.

Oyunculuk dünyasında annesinin ayak izlerini takip etmeden önce (bir keresinde 2019’da yaptığı bir röportajda oyunculuktan “annesinin işi” olarak bahsetti) Elle), hevesli bir balerindi. Hayatı boyunca eğitim gördü, hatta 14 yaşında North Carolina Dance Theatre Company’de okumak için evden ayrıldı. 16 yaşında, oyunculuk ve modellik alanında kariyer yapmaya karar vermeden önce New York’taki Amerikan Bale Tiyatrosu’nda çıraklık eğitimi aldı. “Çok fazla özveri gerekiyor, bale… her zaman mükemmel olmak için çabalıyorsun ve bu beni gerçekten tüketti. Yanlış nedenlerle yaptığımı anladım” dedi. Harper’s Bazaar Avustralya 2019’da. FX’deki rolü Fosse/Verdon – arasındaki karmaşık ve çalkantılı ilişkiyi takip eden Gwen Verdon ve kocası, ünlü koreograf Bob FosseMargaret’in oyunculuk ve dans sevgisini birleştirir!

4. Aynı zamanda bir model.

Çarpıcı esmer çok yetenekli ve şu anda ajans için profesyonel model olarak imzalandı IMG New York’ta. Efsanevi tasarımcı kadrosunda yer alması sosyal medyada büyük yankı uyandırdı. kate maça‘s 25. yıl dönümü kampanyası. Siyah-beyaz fotoğraflarda Margaret, bir dilim pastanın tadını çıkarırken ve Kate Spade’in imzası niteliğindeki kutlama görünümlerinde sersemletirken en iyi hayatını yaşarken görülüyor. Ayrıca Margaret, ultra hip etiket kampanyalarında da yer aldı. Kenzo ve Ralph Lauren.

5. NYU’ya gitti.

Sarah Margaret Qualley doğumlu oyuncu, 2014 yılında oyunculuk için prestijli üniversiteye kaydoldu, ancak bir dönem sonra ertelendi ve aynı anda HBO’daki rolünü aldı. Artıklar. Daha sonra dizideki zamanını, dizideki en “yoğun oyunculuk okulu” olarak tanımladı. genç moda — ve şimdiki başarısına bakılırsa, doğru hamleyi yapmış gibi görünüyor!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-margaret-qualley-actress-3711477/

Yorum yapın

SMM Panel