Margaret Josephs, Luis Ruelas’ın Oğlunu Tehdit Ettiğini Söyledi – Hollywood Life


Margaret Josephs, Luis Ruelas'ın Oğlunu Tehdit Ettiğini Söyledi - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Bravo

ikinci kısmı New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları’13. sezondaki buluşma bizim için iyi değildi. Teresa Giudice ve koca Luis Ruelas. Sadece yapmadım Rachel Fuda Luis’in birisinin üvey oğlunun izini sürdüğünü ve onunla iletişime geçtiğini iddia ediyor, Jaiden‘, biyolojik anne, ama margaret Yusuflar Luis’in temasa geçtiğini açıkladı. o oğlu ve onu tehdit etti. Teresa, söyledikleri hakkında hiçbir şey bilmiyormuş gibi görünmesini sağladı, ancak 16 Mayıs’taki sezon finalinde izleyiciler, Luis’in arkadaşının, Diyet (emekli bir NYPD dedektifi), “bu odadaki herkes hakkında bir şeyler biliyor”.

“Hangi hapishanede olduğuna dair bilgi bulundu, [and] Andy, Rachel’a ne olduğunu sorduğunda, Rachel gruba açıkladı. Ve neden düşündüğü sorulduğunda Luis Birisinin Jaiden’ın annesinin izini sürmesinden sorumlu olan Rachel, “Bunu bana çok yakın biri söyledi” dedi, ancak bu onun yardımcı yıldızlarından biri değildi.

Margaret Josephs, Luis Ruelas'ın Oğlunu Tehdit Ettiğini Söyledi - Hollywood Life
(Bravo)

Andy, Teresa’ya Luis’in neden Jaiden’ın biyolojik annesinin izini sürmek istediğini sorduğunda, Teresa yüzünde kocaman bir gülümsemeyle “hiçbir fikri olmadığını” söyledi. Daha sonra, Rachel’ı savunmaya yardım eden Margaret’i patlatarak yönünü değiştirdi. “Bak Kim Konuşuyor, [and] kim çaydanlığa kara diyor. Yaptığı tek şey bu – insanlar hakkında bilgi bulmaya çalışarak yaşıyor ve nefes alıyorsunuz,” dedi Teresa.

Margaret asla özel dedektif tutmayacağını söyledi ve Teresa’nın en iyi savunması, bunun tek nedeninin özel dedektif tutacak kadar parası olmamasıydı. Açıkçası, yumruk Teresa’nın davasına yardımcı olmadı, görünüşe göre o ve Luis bir tane tuttu (çünkü bunu yapacak paraları var), bu yüzden Teresa Margaret’in her şeyi Luis’in kirli çamaşırlarını havalandırmaya çalışarak “başlattığını” söyledi. kamerada “geçen sezon”. Bu nedenle Teresa, Margaret ile bu sezonun başında aralarını düzeltmiş gibi görünmesine rağmen, açıkça hala kin besliyor (şok edici).

Bölümün ilerleyen bölümlerinde Margaret, çocuğunun “iş yerinde Luis tarafından arandığını ve tehdit edildiğini” iddia etti. Yine Teresa’nın kafası karışmış göründü ve bilgiyi ilk kez duyuyormuş gibi gösterdi. Margaret, bunu kanıtlayan “telefon kayıtları” olduğunu ve “Teresa’nın bunu bildiğini” iddia etmeye devam etti. melisa Gorga Margaret bir zarftan bazı telefon kayıtlarını çıkarırken bunun “acayip saçmalık” olduğunu söyledi.

İlginç bir şekilde Margaret faturaları sunarken Teresa telefonunda bir şeyler yapmakla meşguldü ki bunun daha sonra devreye gireceğini düşünüyoruz. Ancak buna gelmeden önce, Margaret’in oğlunun “ismiyle arandığını ve tehdit edildiğini” söylediğini not etmeliyiz. Telefondaki kişi oğluna “Endişelenmen gereken kişi benim” dedi. Margaret daha sonra, telefon numarasını gösterdiği için oğlunun ofisini arayan kişinin Luis olduğunu kanıtlayan telefon kayıtlarını gösterdi. Teresa, bunun Luis’in numarası olduğunu doğruladı, ancak aramanın muhtemelen bilgisayar korsanlarının sizi arayarak ve bağlantılarınızdan biri gibi görünerek kendilerini gizlediği bir tür “sahtekarlık” olduğunu söyledi. Andy Cohen haklı olabileceğini söyledi, ama bu olduğunda ve telefonu kaldırdığınızda, birinin konuştuğunu duymuyorsunuz. Bu durumda Margaret, oğluyla gerçek bir kişinin konuştuğunu söyledi – onu Luis’in numarasından arayan bir kişi. Teresa, geçmişte başına geldiği gibi bilgisayar korsanlarının sizinle konuşabileceğini söyledi, ancak Melissa, “sahtekarlık” olayının makul olması için Margaret’in oğlunun Luis’in numarasını zaten telefonunda kayıtlı olması gerektiği konusunda iyi bir noktaya değindi. – olası olmayacak bir şey.

Öyleyse Luis, Margaret’in çocuğunu neden arasın? Ama Teresa konuşmayı daha fazla eğlendirmedi – sadece Luis’in sahneye çıktığında buna cevap verebileceğini söyledi. “Çocuğunu aramaz – lütfen,” dedi ama Margaret bunun “doğru” olduğunda ısrar etti.

Margaret ayrıca söylediğini açıkladı Dolores Katanya Nisan 2023’teki olay hakkında ve Teresa, Dolores’in ona söylemediği için kızdı. Dolores, kendisine Teresa’nın zaten “bildiğini” söylendiğini söyledi ve oldukça açık bir şekilde, durumla “hiçbir şekilde” “ilgilenmek istemediğini” söyledi.

Ve tahmin et ne oldu? Bunun söylenmesinden hemen sonra Teresa, Andy’nin sözünü kesti ve ona “Margaret Josephs’ten iki cevapsız arama” aldığını söyledi. Margaret’in oğluna yapılan aramaların bir “sahtekarlık” saldırısının parçası olduğunu kanıtlamaya çalışıyordu, ancak Rachel sahne arkasında “Luis’in izlediğini” hemen fark etti, bu yüzden muhtemelen telefonundaki adını değiştirdi (kendisine daldığı zamanı hatırlayın) Daha önce telefon?) ve çekimler sırasında onu iki kez aramasını istedi. İşe yaramayan onun ve Luis’in adını temize çıkarmak için yapılan beyhude bir girişimdi. Özellikle de Margaret’in oğlunun aldığı arama sabit hattan – “kimsenin numarasına sahip olmadığı bir iş telefonundan” olduğu için.

Teresa, Margaret’e “şeytan” demeye devam ederken Margaret, Teresa’yı “suçlu” olmakla suçladı – ve “öyle de öyle” [Luis],” o ekledi. 11 ay hapis yatan Teresa, kendisine suçlu denildiğine inanamadı.

Daha fazla istemek? yeni bölümleri New Jersey’nin Gerçek Ev Hanımları Salı günleri saat 20:00’de Bravo’da yayınlanacak.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/06/06/rhonj-reunion-recap-margaret-josephs-luis-ruelas-threatened-son/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir