Maren Morris, Son Hayes’i Tura Getirmek İçin Neden “Heyecanlı”?


Ebeveynlik görevi, ülke çapında bir tur için duraklama yapmaz.

Grammy Ödüllü ülke yıldızı Maren Morris E ile sohbet etti! Haberler’ Günlük Pop 1 Haziran’da 2 yaşındaki oğlunu getirmekle ilgili, Hayes Hurdonun için Mütevazı Görev bu yaz tur.

Ev sahiplerine, “Bence tur otobüsünün kamp gibi bir şey olduğunu düşünüyor çünkü neler olduğu hakkında hiçbir fikri yok ama çok heyecanlanıyor” dedi. Loni Aşk ve Garcelle Beauvais. “Turum gelecek hafta başlıyor, bu yüzden bir bebek ya da çocukla ilk turum olacak, bu yüzden heyecanlıyım. Sanırım işleri iyi bir şekilde yapma şeklimi değiştirecek.”

Maren, oğlunu Mart 2020’de kocasıyla tekrar karşıladı Ryan Hurd, COVID-19 pandemisinin kapanmasının başladığı gibi. “Dünya için bu kadar belirsiz bir zamanda ilk çocuğumu doğurmak çok garipti” dedi. “Ardından turum iptal edildi çünkü tüm canlı turlar iki yıl boyunca COVID nedeniyle iptal edildi.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333114/why-maren-morris-is-excited-to-bring-son-hayes-on-tour?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel