Maren Morris, Aldean Davasının Ortasında CMA’lara Gitmekte “Rahat” Hissetmiyor


Karar, birçok sanatçının mücadele edeceği bir karar gibi görünebilir. Sonuçta, Maren’in albümü Mütevazı Görev o gece Yılın Albümü’ne aday gösterildi, ancak Maren için bir rahatlama hissi var.

“Sanırım daha çok üzüldüm gidiyor geçen yıl,” diye açıkladı Maren. “Garip olduğum için bu olaylarda iyi değilim. Ama bu sefer gitmeme fikriyle kendimi huzurlu hissediyorum.”

Maren’in tereddütü, o ve Brittany’nin sosyal medya üzerinden gergin sözler alışverişinde bulunmasından sonra gelir. Geçen ay, Brittany bir mesaj yayınladı. Instagram makarası“Ben erkek fatma evresinden geçerken cinsiyetimi değiştirmedikleri için aileme gerçekten teşekkür etmek istiyorum.”

Maren doğrudan Brittany’ye hitap etmese de, görünüşe göre bir mektup yazarak ona atıfta bulundu. 26 Ağustos tweet’i“Pis bir insan olmamak o kadar kolay ki? Klipslerini sat ve sıkıştır, Insurrection Barbie.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1347193/maren-morris-says-she-doesn-t-feel-comfortable-going-to-cma-awards-amid-brittany-aldean-feud?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir