Marcus Scribner Black-ish Serisi Finali ve Daha Fazlasını Konuşuyor


“Son masamızda okuduk – suçu Miles’a atacağım – Miles biraz ağlamaya başladı ve benim için su işleri yapmaya başladı ve ben duramadım” dedi. “Bu kadar uzun süre bir şovda olduğunuzda, herkes bir aile gibi hissediyor ve ekip ve oyuncu kadrosu olarak gerçekten birlikte büyüdük ve sanki her şeyin bittiğinin farkına varmak gibiydi. Hepimiz biriz. yeni şeylere geçmek ve büyümeye devam etmek için çok heyecanlıyım—[I’ve] bir prodüksiyon şirketi kurmayı başardım ama veda etmek her zaman zordur.”

Brown, Scribner’ı ağlatırken, “efsanevi” Jennifer lewisanneannesini oynayan , sette onu her zaman güldürür ve farkında olmadan ona bir hayat dersi verir.

“Dürüst olmak gerekirse, gözlemlemeden yeni aldığım Jennifer’dan aldığım en iyi tavsiyenin eğlenmek olduğunu hissediyorum” dedi. “Her zaman sette eğlenceyi ve neşeyi getiriyor ve hiçbir şeyi çok ciddiye almıyor ve bu gerçekten ruh halimi yükseltmeye yardımcı oluyor çünkü bazen fazla düşünmeye meyilliyim. Ama kafandan çıkmak ve sadece anı yaşamak benim yaptığım bir şey.” Jennifer’ı izleyerek öğrendim.”

Yukarıdaki klipte Scribner ile yapılan tam röportaja göz atın.

bu Siyahımsı dizinin finali 19 Nisan Salı akşamı saat 21.00’de ABC’de yayınlanacak.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1327728/black-ish-s-marcus-scribner-teases-what-s-in-store-for-his-character-on-grown-ish?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir