Marcus Mumford Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey – Hollywood Life


Marcus Mumford Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Everett Koleksiyonu

  • Carey Mulligan, 2009 yapımı ‘An Education’daki çıkışıyla ün kazandı.
  • İngiliz yıldız, En İyi Kadın Oyuncu Oscar’ına iki kez aday gösterildi.
  • 2012 yılında Mumford & Son’un solisti Marcus Mumford ile evlendi.

Carey Mulligan 2009’daki ilk çıkışıyla Oscar adayı olarak kapıdan çıktıktan sonra İngiltere’nin en büyük film yıldızlarından biri haline geldi. Bir eğitim, aynı zamanda ona En İyi Kadın Oyuncu dalında BAFTA Ödülü kazandırdı. Ardından, herhangi bir Hollywood yıldızını kıskandıracak bir özgeçmiş geldi! Carey parladı Sürmek (2011), Utanç (2011), Muhteşem Gatsby (2013), Llewyn Davis’in İçinde (2013) ve dedi (2022). Hayranların bildiği gibi, 2020’lerle bir En İyi Kadın Oyuncu Oscar adaylığı daha kazandı. umut verici genç kadın.

Marcus Mumford Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Carey Mulligan ve Marcus Mumford 2021 Oscar’larında. (Everett Koleksiyonu)

Küçük yıldızın özel hayatı, çocukluğundaki mektup arkadaşıyla evlendiği kadar ilham verici. Marcus Mumfordbüyüyünce grubun solisti olacak, Mumford ve Oğulları! Çift, herkesin bildiği gibi özel olmakla birlikte – Carey’nin bir sosyal medya hesabı yokken, Marcus nadiren kendi hesabına paylaşım yapıyor. instagram – arkadaşları, ünlü aktris Sienna Millerbir zamanlar ilişkilerini özetledi rağbet 2015 yılında

Sienna, “Her ikisi de çok sağlam ailelerden geliyor ve yaşamak istedikleri hayata dair gerçek bir anlayışa sahipler” dedi. “Onların normalliği. Tavukları ve bir köpekleri, rostoları ve arkadaşları, kamp ateşi başında reçelleri var. Bir tür pastoral. Marcus, Glastonbury’ye manşet olabilir ve Carey, ancak birçok Oscar’a aday gösterilebilir ve sonra çiftliklerine geri dönerler ve büyük yünlü süveterler ve komik şapkalar giyerek domuz yavruları yetiştirirler. Çarpmayı başardıkları inanılmaz bir denge. Küçük bir bebeğin gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.”

Ve bebek ya da bebekler ortaya çıktı. Çift şu anda üçüncü sevinç paketinin gelmesini bekliyor! Bu arada, aşağıdan Marcus hakkında daha fazla bilgi edinelim.

İngiliz Şarkıcı Kaliforniya’da Doğdu

Marcus, 31 Ocak 1987’de California, Yorba Linda’da İngiliz bir anne babanın çocuğu olarak dünyaya geldi. John Ve Eleanor Mumfordhem ABD hem de Birleşik Krallık’ta vatandaşlığa sahip olmasına izin verdi. Bağ Kiliseleri İngiltere ve İrlanda’da, başına Gardiyan.

Carey ve Marcus Çocuklukta Mektup Arkadaşıydı

Marcus Mumford Hakkında Bilinmesi Gereken Her Şey - Hollywood Life
Çift, 2022 Met Gala’ya geliyor. (KristinCallahan/Everett Koleksiyonu)

Çift, erken arkadaşlıklarının ayrıntılarını gizli tutarken, bir Hristiyan gençlik kampında tanıştıkları ve mektup arkadaşı oldukları bildirildi. Gardiyan. Bununla birlikte, Carey bu özel gerçek hakkında bile ağzı sıkıydı. Görüşmeciye “İnsanların bununla ilgilenmesini istemiyorum” dedi. “Ve senin ona olan ilgin diğer insanların da ona olan ilgisine ilham verecek ve insanların bilmesini istemediğim hayatımla ilgili daha çok şey açığa çıkacak.”

Marcus ‘Dünyanın En Büyük Gruplarından Biri’ni Kurdu

Edinburgh Üniversitesi’ndeki eğitiminin ilk yılında, Marcus, Mumford & Sons’un ilk albümü üzerinde işbirliği yaptı. Artık İç Çekme. Grup — Marcus’tan oluşuyor, Ted Dwane, Ben Lovett ve Winston Marshall – bir yıl önce oluşmuştu. Grup, ikinci sınıf çabalarıyla dört stüdyo albümü yayınladı. BabilEn İyi Albüm Grammy’sini topluyor. Yuvarlanan kaya 2020 röportajında ​​​​müzisyenin “yalnızca akustik enstrümanlar kullanırken dünyanın en büyük gruplarından birini oluşturduğunu” söyleyerek Marcus hakkında fışkıracaktı.

Çift Bir Çiftlikte Evlendi

21 Nisan 2012’de Carey ve Marcus, İngiltere’nin Somerset kentindeki bir çiftlikte “Evet” dediler. Muhteşem nikahlara Sienna gibi ünlü dostlar şahit oldu. Jake Gyllenhaal Ve Colin Firthbaşına İnsanlar.

Marcus ve Carey Büyük Bir Kuluçkayı Paylaşıyor

Evelyn Grace 15 Eylül 2015’te çift tarafından karşılandı. Kız bebeğin yakında bir erkek kardeşi olacaktı. Wilfred iki yıl sonra doğdu. 14 Ocak 2023’te Carey, büyüyen bir bebek göbeği ile Los Angeles’taki AFI Ödüllerine geldi! HollywoodLife çiftin üçüncü neşe paketi geldiğinde sizi haberdar edecek!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/carey-mulligan-husband-5112189/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir