Marc Anthony, Nadia Ferreira ile Evli – Hollywood Life


Marc Anthony Nadia Ferreira


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Evan Agostini/Invision/AP/MediaPunch/Shutterstock

Mark Anthony, 53 ve Kainat Güzeli Paraguay Nadia Ferreira, 23, evli! Çift, 28 Ocak 2023’te Pérez Art Museum Miami’de, tarafından yönetilen bir törenle, şaşırtıcı derecede lüks bir törenle evlendi. Francis X. Suarez, başına Merhaba dergi. Gelin bir elbise giydi Galia Lahav ve damat bir takım elbise giydi Christian Dior. Yıldızlarla dolu geceye katıldı david beckham – aynı zamanda En İyi Adam – karısıyla birlikte Victoria Beckham.

Düğün, çiftin 13 Mayıs’ta nişanlandıklarını resmi olarak açıklamasından sadece aylar sonra gerçekleşir. Nadia, “Nişan partisiyyyy!!!” başlıklı çarpıcı bir nişan yüzüğünü gösterdi. @marcanthony.”

Marc Anthony ve Nadia Ferreira
Marc Anthony ve Nadia Ferriera (Evan Agostini/Invision/AP/MediaPunch/Shutterstock)

O zamandan beri çift, güzel model 23. yaş gününü kutlarken bir yatta sevişirken bazıları da dahil olmak üzere PDA’yı buharlı fotoğraflarla dolduruyor. Düğüne kadar, Marc’ın eski karısı Jennifer Lopez mutlu çifte çiçek gönderdiği bildirildi. Bir kaynak, “Jen, Marc’ın romantik hayatı hakkında fikir sahibi olmayı uzun zaman önce bıraktı” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL olarak Mayıs ayının başlarında. “Bu noktada ayrılalı çok uzun yıllar oldu ve ikisi de başka insanlarla yollarına devam ettiler.”

Kaynak, eski çiftin çocuklarına ortak ebeveynlik yapmaya odaklandığını vurgulayarak devam etti. Max ve Emme Muniz bir arada. “Jen ve Marc’ın eş-ebeveynlik ilişkisinin bu kadar iyi yürümesinin nedenlerinden biri, konuşmalarını tamamen çocuklarla ilgili tutmalarıdır,” diye devam ettiler. Onun için önemli olan tek şey, birlikte olduğu herkesin Max ve Emme için iyi olması.”

Marc daha önce eski Kainat Güzeli ile evliydi. Dayanara Torres. İki oğulları oldu, Hristiyan ve ryan, sırasıyla 2001 ve 2003 doğumlu. Marc’ın ayrıca iki çocuğu vardı. Ariana ve Takip etmekeski kız arkadaşıyla, Debbie Rosado. Mark daha yakın zamanda Venezüellalı bir güzelle evlendi. Shannon De Lima – ikisi 2014 yılında Dominik Cumhuriyeti’ndeki Casa de Campo tatil beldesinde samimi bir törenle evlendiler. Ayrıldıklarını söylediler ve Kasım 2016’da ayrıldıklarını açıkladılar.

“Marc Anthony, son ayrılığı yüzünden harap oldu. [with Shannon De Lima]”dedi bir kaynak HollywoodYaşamı ÖZEL olarak 2016’da. “Bu, onun için boşanmayı üç numara yapacak. Kadınlara ve flörtlere hep birlikte ara vermek ve şimdilik sadece kendine ve baba olmaya odaklanmak istiyor.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/29/marc-anthony-married-nadia-ferreira/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir