Marc Anthony, Karısı Nadia Ferreira’nın Bebeğinin Yumruğunu Kırmızı Halıda Tutuyor – Hollywood Life


Marc Anthony


Galeriyi görüntüle

Görüntü Kredisi: Gary I Rothstein/UP/Shutterstock

Marc Anthony ve hamile karısı Nadia Ferreira Univision’ın 23 Şubat’taki Premio Lo Nuestro ödül şovunda, çiftin heyecan verici bebek haberlerini duyurduklarından bu yana ilk kırmızı halı etkinliğine damgasını vuran çok aşık görünüyordu. 54 yaşındaki Marc, Miami, FL’deki Miami-Dade Arena’da kırmızı halıda poz verirken, 23 yaşındaki eşinin büyüyen bebek yumruğunu tatlı bir şekilde kucakladı. Ocak ayının sonunda dünyaevine giren Marc ve Nadia, muhteşem kırmızı halı fotoğraflarında birbirlerinin gözlerinin içine sevgiyle baktılar.

Marc Anthony
Marc Anthony ve Nadia Ferreira (Fotoğraf: Gary I Rothstein/UP/Shutterstock)

Marc, göğüs dövmelerinden bazılarını gösteren, altında gömlek olmayan gri bir ceket giymişti. “Bilmem Gerekiyor” şarkıcısı ayrıca süslü siyah pantolon, siyah ayakkabılar, kahverengi güneş gözlüğü ve boynuna birkaç kolye takmıştı. Marc, etkinlikte yılın tropikal albümü ödülünü kazandı.

Bu sırada Nadia, sevimli bebek göbeğine mükemmel şekilde uyan pembe, yere kadar uzanan bir elbise içinde muhteşem görünüyordu. Eski Kainat Güzeli yarışmacısı, koyu esmer saçlarını şık bir kabarıklıkla giydi ve muhteşem bir makyaj yaptı. Görünümünü altın küpeler ve büyük bir altın kolye kolye ile aksesuarladı.

Marc Anthony
Marc Anthony ve Nadia Ferreira (Fotoğraf: Gary I Rothstein/UP/Shutterstock)

Marc ve Nadia, Sevgililer Günü’nde birlikte ilk çocuklarını beklediklerini açıkladılar. Büyük haberi paylaştılar instagram çiftin Nadia’nın bebeğinin yumruğunu okşadığı bir fotoğrafla. “Şimdiye Kadarki En İyi Sevgililer Günü Hediyesi!!! Hayatımızdaki bu büyük lütuf için Tanrı’ya şükürler olsun,” diye yazdı çift, altyazılarına. Marc ve Nadia’nın büyük duyurusu, Nadia’nın kendisi ve Marc’ın 28 Ocak’ta Miami’deki Pérez Sanat Müzesi’nde gerçekleşen gösterişli düğün töreninde hamile olduğunu da doğruladı.

Marc’ın Nadia’dan olan bebeği onun yedinci çocuğu olacak. Müzik ikonunun eski sevgilileriyle olan ilişkilerinden altı çocuğu var Debbie Rosado, Dayanara TorresVe Jennifer Lopez. En büyük çocuğu onun ve Debbie’nin kızıdır. Ariana29 ve en küçüğü onun ve J.Lo’nun ikizleri Emme Ve maks.ikisi de 15. Marc ve Nadia’nın bebeklerinin nihayet dünyaya gelmesi heyecan verici bir zaman olacak!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/marc-anthony-nadia-ferreira-baby-bump-red-carpet-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir