Marc Anthony, Kainat Güzeli Yarışmacısı Nadia Ferreira ile Nişanlandı


Marc Anthony un amor eterno’yu buldu.

12 Mayıs’ta, model Nadia Ferreira, 23, Instagram Hikayesinde kare kesimli elmas nişan yüzüğünün bir görüntüsünü paylaştı. 53 yaşındaki şarkıcıyı etiketledi ve altına “Nişan Partisi!!!” yazısı yazdı.

Eski Kainat Güzeli yarışmacısı ve Anthony, birlikte Mexico City’ye seyahat ettikten sonra bu yılın başlarında flört söylentilerini ateşledi. 19 Mart’ta çift, “I Need to Know” vokalisti bir gönderi paylaştıktan sonra Instagram’da resmiyet kazandı. Fotoğraf Ferreira kucağında otururken kendi özel jetinde. Kız arkadaşı kırmızı bir kalp emojisi ile “Sonsuza kadar böyle” yorumunu yaparken, “Tanrı bize dilediklerini çoğaltsın” yazısına yazdı.

Bu haftanın başlarında çift, Ferreira’nın 23. yaşını kutladı.rd Disney World’de doğum günü ve rezil Cinderella Kalesi’nin önünde fotoğraf çektirmek için birlikte poz verdi. “Bütün bu kadar sevgi ve iyi dilek mesajlarınızı görünce sustum, çok teşekkür ederim” yazdı. İleti. “Ne Doğum Günü!”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1330863/marc-anthony-engaged-to-miss-universe-contestant-nadia-ferreira-see-her-massive-ring?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın