Mar-A-Lago’da Evlendiği Elbiseyi Görün – Hollywood Life


Mar-A-Lago'da Evlendiği Elbiseyi Görün - Hollywood Life
Görsel Kredisi: Shutterstock

Tiffany Trump 12 Kasım Cumartesi günü abartılı düğünlerinde gelinliği içinde kesinlikle büyüleyici görünüyordu! 29 yaşındaki kızı Donald Trump ve ikinci eşi Marla Akçaağaçları milyarder varisi sevgilisiyle evlenmek Michael Boulos babasının Palm Beach, FL’deki Mar-A-Lago malikanesinde. Yapabileceğiniz elbise BURAYA bakınuzun kollu ve yuvarlak yakalı, taşlarla süslenmiş, yere kadar uzanan bir Elie Saab denizkızı elbisesiydi.

Tiffany, yeni kocasının mirasına saygı duruşunda bulunan bir gelinlik seçti. Annesi, “Bu bir Lübnan Amerikan düğünü, bu yüzden Elie Saab’ın sihri yaratmasından çok mutlu olduk” dedi. İnsanlar Dergisiayrıca gelinin annesi görünümü için bir Elie Saab elbisesi giydi.

Mar-A-Lago'da Evlendiği Elbiseyi Görün - Hollywood Life
Tiffany Trump, Kasım 2022’de Florida’daki düğününde gelinliğiyle hayrete düşürdü. (Shutterstock)

Georgetown Hukuk Fakültesi mezununun muhteşem tasarımı kesinlikle onun keskin moda anlayışını gösterdi, sadece birkaç gün önce gelin partisinde de gösterdiği bir şeydi! Tiffany, kendisine gönderilen çıtçıtlarda görüldüğü gibi, kısa kollu ve kabarık omuzlu beyaz bir dantel midi elbiseyi salladı. instagram üvey kız kardeşi tarafından İvanka Trump! Ivanka, kendisinin, Tiffany’nin ve baldızının bir fotoğrafının yanı sıra, “Florida’ya döndüğümde güzel, zeki ve kibar kız kardeşim @tiffanytrump’ı gelin duşunda kutluyorum” diye yazdı. Lara Trump.

Güney Florida mülkünü vuran olası bir Kategori 1 kasırgasıyla ilgili endişeler olduğu bildirilmesine rağmen, düğün sorunsuz geçti. Aslında, bir kaynağa göre Mar-A-Lago personeli güvenlik sorunları nedeniyle 9 Kasım Çarşamba günü tahliye edildi. Altıncı Sayfa. İçeriden biri o sırada “Bu tamamen abartılı bir şey olacaktı” dedi. “Bugünkü etkinlikleri ve yarınki golf gezisini iptal etmek zorunda kaldılar.”

Kaynak, Tiffany’nin o sırada hava durumu hakkında “çıldırdığını” söylemeye devam ederken, kulüp Cuma günü yeniden açıldı ve düğün hazırlıkları hemen yeniden başladı. Gelinin annesinin Tiffany’yi desteklemek için düğün hafta sonundan önce Florida’da olması da iyi bir şey; Marla, üzerindeki düğün stresiyle ilgili bir şaka yaparak işleri hafife aldı. instagram, tenis ile karşılaştırarak. Eski dansçı 8 Kasım Salı günü bir tenis kortunda çekilmiş bir fotoğrafının yanında, “Tiff ve Michael’ın düğünü için son dakika hazırlıklarıyla havada çok topumuz var,” diye yazdı. “Zamanı kutsamak… her şeyin içinden nefes almak ve Tanrı’yı ​​merkeze koymayı hatırlamak.”

19 Ocak 2021’de Tiffany, Michael ile nişanlandığını duyurdu ve ailesinin milyarlarca dolarlık işinin varisi olduğunu açıkladı. Boulos İşletmeleri 3 yıl çıktıktan sonra soruyu sormuştu. Beyaz Saray’da kendisine gönderilen çiftin bir fotoğrafının yanı sıra instagram, Tiffany, babası Başkan iken 1600 Pennsylvania Ave.’de “birçok dönüm noktasını kutlamanın bir onur” olduğunu ve nişanının pastanın üzerindeki krema olduğunu söyledi. “Bir sonraki bölüm için kutsanmış ve heyecanlı hissediyorum!” o ekledi.

2018’de Yunanistan’da buluştuktan sonra Tiffany ve Michael çıkmaya başladı ve o andan itibaren ayrılmaz bir ikili oldular. Michael, SCOA Nijerya’nın müdür yardımcısı, Fadoul Group’un direktörü ve Royalton Investment’ın iş geliştirme müdürü olarak görev yapmaktadır. Bu arada Tiffany, Georgetown Hukuk Fakültesi’nden Mayıs 2020’de mezun oldu ve şu anda hukuk araştırma görevlisi.

Tiffany, Donald’ın evliliğinden olan tek çocuğu. Marla Akçaağaçları1999’da boşandığı Tiffany’nin babası aracılığıyla dört üvey kardeşi var – İvanka Trump, Donald Trump Jr., ve erik trumpevliliğinden İvan Trumpve Barron Trumpşu anki evliliğinden Melania Trump.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/12/tiffany-trump-wedding-dress-michael-boulos-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir