Manifest’ten Melissa Roxburgh ve JR Ramirez Fiji’de Tatil


Bir şey bize bu jet sosyetelerin 828 sefer sayılı uçuşu cennete gitmek için kullanmadıklarını söylüyor.

Belirgin ortak yıldızlar melisa roxburgh ve JR Ramirez Son zamanlarda birlikte Fiji’ye yaptıkları bir gezide gevşemek için zamanları oldu, her ikisinin de hesaplarında yayınlanan nefes kesici fotoğraflarda görüldüğü gibi. instagram hesaplar. Ekranda eski sevgilileri Michaela Stone ve Jared Vasquez’i canlandıran ikili, dördüncü sezon Netflix’te yayınlandıktan yaklaşık bir ay sonra Tokoriki Island Resort Fiji’de tropikal manzaraların tadını çıkardı.

Fotoğraflarda, Melissa ve JR bir çardağın altında içkilerini içiyor ve palmiye ağacı manzarasının keyfini çıkarıyorlar. Daha fazla enstantane, 30 yaşındaki Melissa’yı beyaz bir bikiniyle poz verirken ve bir havuzda yüzerken gösterirken, JR’nin fotoğraflarından biri meyve, kavrulmuş sebzeler ve şarküteri ürünleri dahil olmak üzere taze yiyecek seçeneklerini gösteriyordu.

Denize sıfır havuzlu villalar ve yemyeşil bahçeler sunan tesise teşekkür eden Melissa, fotoğraflarına “Sen inanılmaz derecede özeldin. Vinaka” notunu düştü. Yardımcı yıldızlar Ellen Tamaki ve Josh Dallas Sırasıyla acı biber emojisi ve ateş emojisi ile yorum yaparak kaçışı onaylıyor gibiydi.
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1358178/see-lessigreatermanifestlessigreater-co-stars-melissa-roxburgh-and-j.r.-ramirez-vacation-together-in-fiji?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir