Måneskin Konserinde Angelina Jolie ve Kızı Shiloh Rock Out’u görün


Angelina Jolie sonsuza kadar havalı annedir.

9 Temmuz’da, sonsuzlar yıldız 16 yaşındaki kızını aldı Shiloh Jolie Pitt Görmek Måneskin2021 Eurovision Şarkı Yarışması’nı Roma’daki Circo Massimo stadyumunda kazanan İtalyan glam rock grubu.

Eşleşen siyah üstler giyen ikili, grubun sahnede performansını izlerken kalabalığın içinde görüldü. Akşamın bir noktasında, oyuncu gence baktı ve gülümsedi.

Angelina, aile hayatı söz konusu olduğunda çok özel biri olmakla birlikte, genç çocukları son yıllarda giderek daha fazla ilgi odağı oluyor. Ekim ayında Shiloh ve kardeşleri Maddox20, Zahara17 ve 13 yaşındaki ikizler Viyana ve Knox-Jolie’nin eski kocasıyla paylaştığı Brad Pitt 18 yaşındaki oğlunun yanı sıra Sulh— annelerine kırmızı halı galasında eşlik ettiler sonsuzlar.

Bu vesileyle Shiloh, Angelina’nın o yılın başlarında Fransa’daki bir etkinlikte giydiği ten rengi Gabriela Hearst elbisesini giyerken, ablası Zahara, Oscar ödüllü oyuncunun 2014 Akademi Ödülleri’nde giydiği aynı ışıltılı Elie Saab Haute Couture elbisesini salladı.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337577/see-angelina-jolie-and-daughter-shiloh-have-rockin-good-time-at-maneskin-concert?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir