Mandy Moore ve Shane West, Bir Yürüyüşten Sonra Hatırlanacak Yerde Duruyor


Mandy Moore ve Shane Batı çekimleri bitmiş olabilir Hatırlanacak Bir Yürüyüş uzun zaman önce, ama asla arkadaşlıklarını kesmediler.

Aradan neredeyse iki asır geçti Hatırlanacak Bir Yürüyüş 2002’de vizyona girdi. Ve 20. yıl dönümü hızla yaklaşırken, Mandy özel olarak E ile paylaştı! Haberler’ Keltie Şövalyesi o ve Shane hala konuşsun ya da konuşmasın. İçiniz rahat olsun, Mandy, “Hala mesaj yoluyla bağlanıyoruz,” dedi.

Ve ikili hala iletişim halinde olduğundan, filmin kilometre taşını kutlamak için bir araya gelmeleri doğru görünüyor, ki bu Mandy’nin yapmakla ilgileneceğini doğruladığı bir şeydi.

Shane için “Birlikte bir Instagram Live gibi yapmalıyız” dedi. “Belki, ona ulaşmam ve zamanımız olup olmadığına bakmam gerekecek ve belki ip Adam Shankmanyönetmenimiz kim, çünkü o aynı zamanda çok eğlenceli.”

Sette birlikte geçirdikleri zamana baktığında Mandy, sette birlikte çalıştığına dair oldukça hoş anıları olduğunu fark etti. Ne pahasına olursa olsun aktör.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1355846/where-mandy-moore-stands-with-shane-west-20-years-after-lessigreatera-walk-to-rememberlessigreater?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir