Mandy Moore Bu Bize Tepki Veriyor Emmy Snubs


Mandy Moore hakkında samimi Bu biziz‘ kuğu şarkısı 2022 Emmy Ödülleri’nde küçümseniyor.

Gösterinin hayranları, kısa süre önce altı sezonluk serisini duygusal bir yükselişle tamamlayan NBC dramasının, 12 Temmuz’da adaylar açıklandığında Emmy seçmenleri tarafından göz ardı edildiğini görünce hayal kırıklığına uğradı. Gösteriyi ve oyuncu kadrosunu neredeyse tamamen atladılar. , Bu biziz Mandy’nin kocası tarafından yazılmış orijinal bir şarkı olan “The Forever Now” için sadece bir baş sallama ile uzaklaştı taylor kuyumcu ve besteci Siddhartha Khosla.

Mandy, müzisyenleri başlarını sallamalarından dolayı (“sonsuz gururlu”) kutladıktan sonra, Instagram Hikayesine, oyuncuların hayal kırıklığını yansıtan uzun bir not yazdı.

“Şovumuzun, onun olduğunu düşündüğüm şeyde tanınmasını ister miydim? [sic] en güzel saat? Elbette,” diye yazdı 12 Temmuz’da. “Ve Dan Fogelman‘in 6 sezonluk harika yazısı (merhaba THE TRAIN)? Ken Olinkusursuz yön? Delicesine, çılgınca yetenekli oyuncu kadromuz ve ekibimiz mi? ha….”

Mandy devam etti, “Ama hiçbir şey şovumuzun SO MANY (biz dahil) için ne anlama geldiğini elimizden alamaz. Bu, parçası olmak için inanılmaz bir miras. Sonsuza kadar minnettar olacağım.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1337739/mandy-moore-reacts-to-this-is-us-emmy-snubs?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir