Mama June’un Destekleyici Videosunu İzleyin – Hollywood Life


Tatlım Boo Boo


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

Mezun geliyor! Alana “Bal Boo Boo” Thompson 20 Mayıs’ta McIntyre, Georgia’daki Wilkinson County Lisesi’nden mezun oldu. anne haziran shannon ve abla Lauryn “Kabak” Shannon Honey Boo Boo’nun mezuniyetindeydiler ve aynı zamanda Anna “Chickadee” Cardwelldiplomasını alırken onu neşelendiriyor.

Honey Boo Boo sahne boyunca yürürken, Mama June’un sadece anı belgelemesi gerekiyordu. Gururlu anne videoları yayınladı instagram Alana için çığlık atmasını içeriyordu. June, “2023 mezunumuz olduğu için onunla çok gurur duyuyorum ve evet, her zaman WTG LANA diye bağırıyorduk,” diye yazdı.

Ayrıca yorumlara ekledi, “VE SON BİR KEZ ÇALIŞIN SMOOCHIE ÇIKARDIĞIMI BİLİYORSUNUZ… HEPİMİZ VİDEOYU EVET KABAK ALDIK AMA HEPİMİZ BÜTÜN ZAMAN BAĞIRIYORUZ”

Balkabağı ayrıca Alana’dan bu önemli anı kaydetti. instagram. Balkabağı mezun olurken Honey Boo Boo için bağırıp tezahürat yaptığını duyabilirsiniz. “Alana mezun oluyor’un düzenlenmemiş ham versiyonu. Gurur duyduğumu söylemek yetersiz kalır. Bir sonraki bölümde orada bir tanık olmak beni hayrete düşürdü,” diye başladı Kabak. “Ne kadar büyüdüğüne, ruhunun ne kadar güzel olduğuna ve en önemlisi her şeye rağmen ne kadar ilerlediğine hayret ediyorum. Adının çağrıldığını duymak ve yürüyüşünü izlemek gerçekten onur verici. Hayatının bir sonraki bölümünün neler getireceğini görmek için sabırsızlanıyorum. Lütfen her zaman senin en büyük hayranınım olduğunu bil ve her zaman ve sonsuza dek senin için en yüksek sesle haykıran olacağım. Seni seviyorum lan.”

17 yaşındaki kaleme aldı uzun mesaj 21 Mayıs’ta mezun olduktan sonra. “Yoluma çıkan tüm zorluklara ve virajlara rağmen. Yine de yaptım ve asla pes etmedim. Vazgeçmek ve sadece söylemek istediğim zamanlar oldu. [middle finger emoji] BT. Ama hiçbir noktada pes etmedim, devam ettim.”

Devam etti, “Dün çok mutluydum. Kendim ve gelecekteki benliğim için, gelecekte herkese, özellikle de gelecekteki çocuklarıma bu günü anlatmak için sabırsızlanıyorum. Püsküllerimizi çevirmemizi söylediklerinde boğuldum! Lisede olduğum dört yıl boyunca her zaman mezun olana kadar bekleyemeyeceğimi söylerdim ve şimdi gerçekten liseden mezun olduğumu söyleyebileceğimi düşünmek delilik. Yalan söylemeyeceğim, şimdi diplomama bakıyorum ve liseden mezun olmak benim için hala biraz gerçeküstü geliyor. ama sonunda BEN YAPTIM diyebilirim ve kimse benimle gurur duymuyorsa, ben kendi lanet olası kendimle gurur duyuyorum.

Honey Boo Boo son birkaç haftadır mezuniyet için hazırlanıyor ve baloya da katılıyor. Nisan 2023’te, Mama June: Aile Krizi yıldız, mezuniyet fotoğraflarından bazılarını Instagram’da paylaştı. “Mezun olmama 30 günden az zaman kaldı. Kendimle o kadar gurur duyuyorum ve ne kadar ilerlediğim noktalar oldu ki, bu noktaya kadar geleceğimi bile düşünmemiştim ama başardım.” yazdı. Alana’ya tebrikler!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/honey-boo-boo-graduated-high-school-videos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir