Mama June’u Adliye Töreninde Justin Stroud ile Evlendirin


İşte anne Haziran geliyor! Ve bu sefer o bir gelin.

Bu haftanın başlarında, E! Haber doğruladı Haziran “Anne Haziran” Shannon sessizce evli Justin Stroud 23 Mart’ta Georgia’da bir adliye töreni sırasında. Şimdi hayranlar, özel düğünün nasıl göründüğüne ilk kez bakıyorlar.

E tarafından elde edilen özel fotoğraflarda! News, June mahkeme salonunda siyah bir tişört ve tozluk giyerken görüldü. Damat ise uzun kollu bir gömlek, pantolon ve altın bir kolye ile her şeyi günlük tutuyordu.

Ve kameraların WEtv realite şovlarının bir parçası olarak çekilip çekilmediği belli değil. Mama June: Kefaret Yolubir fotoğrafçı kesinlikle çifti karı koca olarak ilk öpüşmelerini paylaşırken yakaladı.

Mama June, “İnternette gördüğünüzü biliyorum, bu yüzden bazı söylentileri temizlemek için buradayız” dedi. Instagram. “EVET, ben ve @officialsmallz1 23 Mart’ta altı aylık yıldönümümüzde gerçekten evlendik ve evet o an çok teşvik ediciydi.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333197/see-mama-june-marry-justin-stroud-in-first-photos-from-courthouse-wedding-ceremony?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel