Mama June, Kızı Chickadee’nin Yanında Olmak İçin Georgia’ya Geri Taşınıyor – Hollywood Life


Chickadee, Mama June


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: MEGA

anne haziran shannon43 yaşındaki 28 yaşındaki kızıyla daha fazla vakit geçirmeye hazırlanıyor. Anna “Chickadee” Cardwelltarafı. Düşen anne kısa süre önce, Alabama’daki şu anki evinden Chickadee’nin yaşadığı ve 4. aşama adrenal karsinom kanseri tedavisi gördüğü Georgia’ya taşınma sürecinde olduğunu itiraf etti. Onun kocası, Justin Stroudona da katılacak.

“Kesinlikle Alabama’dan ayrılıyoruz. Justin, şu anda Alabama’dan ayrılma sürecindeyim ve yasal sorunlarımın son adımlarındayım” dedi. ABD Güneşi. “Yani kesinlikle Georgia’ya geri döneceğiz.” June ayrıca, Ocak ayında Chickadee’ye teşhis konulduğu için kendisinin ve eşinin “Alabama ve Georgia arasında bölünmüş zamanları” olduğunu söyledi. “Ve Anna’ya yardım etmeye ve ziyarete geldiğimizde, bir Airbnb’de kalıyoruz” diye ekledi.

Chickadee, Mama June
Mama June, tedavilerinden biri sırasında Chickadee’yi ziyaret ediyor. (MEGA)

Mama June ve Chickadee’nin ilişkisi geçmişte gergin olsa da, ilki zorlu sağlık savaşında ikincisi için oradaydı. Bağlanma “aslında kanser olduğunu öğrenmeden önce çalışıyordu” ve devam etti. June, “Anna’nın kanseri olduğu gibi aniden mucizevi bir şekilde çalışmaya başlamadı, bilirsiniz, bunu herkesle tamamen açıklığa kavuşturmak için,” dedi.

June, taşınma planlarını açıklamadan önce, Nisan ayında hastanede Chickadee ile poz verirken görüldüğünde manşetlere girdi. İkincisi, kırmızı bir bere ve beyaz gömlek giymiş bir yatakta otururken tedavilerinden birini görüyordu. Anna’nın kız kardeşleri, Alana “Bal Boo Boo” Thompson17 ve Lauryn “Kabak” Efird23, de onu desteklemek için oradaydı.

bülbül
Chickadee’ye Ocak ayında kanser teşhisi kondu. (APEX/MEGA)

June, Chickadee için orada olmasına rağmen, daha önce duygusal olarak yorucu olabileceği için sosyal medya sitelerine girmekte zorlandığını itiraf etmişti. “Ben canlı gitmiyorum [on TikTok] Anna yüzünden çok. Zaten bu yüzden duygusal olarak tükenmiş durumdayım” dedi. İnsanlar. “Duygu konusunda kaba davranmıyorum… Zihinsel olarak kötü değilim [or] O gün bana Anna’yı soran 5.000 kişiyle baş etmeye duygusal olarak hazırım.”

“Onlara verecek ve bunu TikTok’ta üç saat boyunca ağlamadan yüz kez cevaplayacak enerjim var,” diye devam etti. “Çığlık atmayı bilmiyorsun. Gülmeyi bilmiyorsun. Bağırıp çağırmayacağınızı bilmiyorsunuz. Kimi suçlayacağınızı bilmiyorsunuz.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/22/mama-june-moving-georgia-daughter-chickadee-cancer-treatments-interview/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir