Malika Haqq, Khloe Kardashian’ın Oğlunun Adını Doğruladı – Hollywood Life


Malika Haqq, Khloe Kardashian'ın Oğlunun Adını Doğruladı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Adı Khloe Kardashian‘ nin oğlu, uzun süredir en iyi arkadaşı tarafından yanlışlıkla doğrulanmış görünüyor. Malika Hak. Görünen onay, bir yorumda geldi. instagram Khloe’nin bu yaz bir yaşına girecek olan oğlunu kucağında tutması. “Git Tate!” 40 yaşındaki Malika, adının bu olduğu haberlerle örtüşen yorumlarda yazdı. Tatum Robert Thompson. Göbek adı gerçekten Robert ise, referans elbette Khloe’nin merhum babasıdır. Robert Kardashian Kıdemli – ayrıca küçük erkek kardeşinin adaşı Rob Kardashian36.

Good American’ın kurucusu geçenlerde oğlunun eski sevgilisiyle dalga geçtiğini söyledi. Tristan Thompson tıpkı kızı gibi bir “T” ismi var Doğru5 – ancak daha fazla bilgi vermedi Jennifer Hudson onun talk show’unda. “T ile başlayacağını düşünüyorum, evet – T ile başlayacak!” Nisan ayında yayınlanan röportajda söyledi. “Onunla tanışmak ve onu biraz hissetmek istedim, bu yüzden ilk başta bir adı yoktu – ama sonra bir adı oldu,” diye ekledi taşıyıcı anne aracılığıyla karşıladığı çocuk.

Malika Haqq, Khloe Kardashian'ın Oğlunun Adını Doğruladı – Hollywood Life
Malika Haqq, Khloe’nin oğlunun adının Tate olduğunu Instagram aracılığıyla doğruladı. (Khloe Kardashian/Instagram)

Görüşme sırasında Khloe, adını herkese açık bir şekilde doğrulamak için tam olarak neden bu kadar uzun süre beklediğini de açıkladı – ve ortaya çıktı Hulu sorumlu olduğu. Kardashian-Jenner klanı, 20 sezonluk bir dönüm noktasının ardından geçen yıl Disney’in sahibi olduğu yayıncıda yeni gerçeklik serilerini piyasaya sürdü. Kardashians ile tutmak bir! Khloe, “Ama sonra şovumuzun galasını bekliyordum ama bu kadar uzakta olduğunu bilmiyordum – yani kızım beni geçerse, mahvolurum” dedi.

Malika Haqq, Khloe Kardashian'ın Oğlunun Adını Doğruladı – Hollywood Life
Khloe Kardashian ve Tristan Thompson, oğullarını vekil olarak dünyaya getirdi. (Sıçrama Haberleri)

Bu, Khloe’nin annesine o yöne gideceğinden bahsettiği için ilk kez bir “T” ipucu bırakması değil. Kris Jenner geçen sezon bir bölümde “Bir ‘T’ ile başlayacak,” diyen gerçeklik ikonu annesine fışkırdı. “Demek istediğim, baktığım tek isimler bunlar,” diye ekledi. Ailede “T” var!

Şovun üçüncü sezonu 25 Mayıs’ta başlıyor, bu nedenle hayranlar erkek bebeğin adının resmi olarak onaylanması için çok fazla beklemek zorunda kalmayacak!

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/malika-haqq-confirms-khloe-kardashian-son-name/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir