Malia Obama Arkadaşıyla Kahve Gezerken Kot Şortu Sallıyor – Hollywood Life


Malia Obama Arkadaşıyla Kahve Gezerken Kot Şortu Sallıyor – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Malia Obama24, Cuma günü dikkatleri üzerine çekti. tespit edildi yeni memleketi Los Angeles, CA’da bir arkadaşıyla kahve içerken dışarıda. kızı Barak Ve Michelle obamaküçük kız kardeşinin yanına giden, sasha obamaGeçen hafta üniversite mezuniyetinde, bir elinde sıcak, diğerinde soğuk bir içecek taşırken, bir omzunu açıkta bırakan gri bir sweatshirt, kot şort ve ten rengi sandaletler giymişti. Ayrıca belinden geçen çok uzun bukleleri de gösterdi.

Kahve gezisinden sadece bir hafta önce Malia, Sasha’nın Güney Kaliforniya Üniversitesi’nden mezuniyet törenini izledi. 21 yaşındaki, sosyoloji diploması aldı ve Barack ve Michelle de büyük günü kutlamak için oradaydı. Ailenin fotoğrafları çekildi ve Sasha’yı şapkası ve cüppesiyle, gururlu annesini muhteşem siyah bir elbiseyle, gururlu babasını gri bir takım elbiseyle ve gururlu ablasını leylak rengi bir elbiseyle gösterdiler.

Malia Obama
Önceki bir gezi sırasında Malia. (Sıçrama Haberleri)

Sasha, diplomasını aldığında Malia’nın izinden gitti. Malia, sadece birkaç yıl önce Harvard Üniversitesi’nden mezun oldu ve senaryo yazarlığı alanında kariyer yapmak için Los Angeles’a taşındı. Televizyon yazarlığı başlangıcı Mart ayında bildirildi ve donald gloverAmazon Prime serisi Sürü. Genç yetenek, dizinin showrunner’ı ile “Girl Bye” bölümünün yazarlığını üstlendi. Janine Nabers.

Janine, bir röportajda bölümü “vahşi” olarak nitelendirdi. Bu gece eğlence. “Pek çok insanı şaşırtacağını düşünüyorum. Oldukça uyuşturucu. Bununla gerçekten gurur duyuyorum,” dedi ve Malia’nın yeteneklerine iltifat etmeden önce. “Satışlarından bazıları cehennem gibi çılgındı ve çok iyi ve çok komikti,” diye açıkladı. “O inanılmaz bir yazar. Masaya çok şey kattı… Kendini gerçekten işine adamış.”

Malia Obama, Sasha Obama
Malia ve Sasha geçen hafta itibariyle üniversite mezunu. (Str/EPA/Shutterstock)

Malia’nın etkileyici TV yazarlığı işi ilk olarak Şubat 2021’de, Harvard’dan mezun olduktan kısa bir süre sonra duyuruldu. Donald, Mart 2022’de yaptığı bir röportajda “inanılmaz yetenekli kişi” olarak adlandırdığı onunla çalışmak hakkında da yorum yaptı. Gösteriş Fuarı. O sırada “Gerçekten odaklandı ve gerçekten çok çalışıyor” dedi. “Yakında gerçekten güzel şeyler olacak biri gibi hissediyorum.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/05/21/malia-obama-denim-shorts-coffee-outing-friend-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir