Malala Yousafzai, Oscar 2023’te Rihanna ile Buluştu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Malala Yousafzai, Oscar 2023'te Rihanna ile Buluştu: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Chelsea Lauren/Shutterstock

Malala Yusufzay huşu içinde Rihanna tıpkı geri kalanımız gibi! Aktivist, Oscar’larda RiRi ile tanışma şansı buldu ve onun destansı anından bir fotoğraf paylaştı. instagram Hikaye. Rihanna’ya koltuğunda yaklaştığını gösteren çekime “Kraliyet ailesiyle tanışmayı her zaman sevmişimdir,” diye yazdı. Rihanna, 25 yaşındaki oyuncuyla konuşurken yüzünde hareketli bir gülümseme vardı.

Fotoğraflarda Rihanna gecenin üçüncü kıyafetini giyerken, etkileşimin şarkıcının şovdaki performansından sonra gerçekleştiği anlaşılıyor. Rihanna, kırmızı halıya şeffaf ve deri bir elbise giyerek geldi, bu da bebek yumruğunu tam olarak sergiledi. Rihanna, Oscar’a aday gösterilen “Lift Me Up” performansıyla mücevherli bir tuluma dönüştü ve sonunda Malala fotoğrafında giydiği yeşil ekose üst ve eteği giydi.

Rihanna performansı ve adaylığı için gösterideyken, Malala aday gösterilen belgesellerden birini desteklemek için oradaydı. kapıdaki yabancı. Belgesel, Richard “Mac McKinney’in Müslümanlara olan nefretini itiraf etmesinin ve Indiana, Muncie’deki İslam Merkezini bombalama planlarını paylaşmasının öyküsünü anlatıyor. Ancak, çok nefret ettiği insanlar hakkında bilgi almak için camiyi ziyaret ettikten sonra işler “beklenmedik bir hal aldı.” Doktor, cami cemaatinin yanı sıra Mac’in aile üyelerinin bakış açısından anlatılıyor.

malala yousafzai rihanna
Oscar’da Malala ve Rihanna. (Chelsea Lauren/Shutterstock)

Malala, Oscar töreninde koltuğunda otururken ev sahibi tarafından olay yerine kondu. Jimmy Kimmel. Parçalarından biri sırasında Jimmy, Malala’ya düşünüp düşünmediğini sordu. harry stilleri gerçekten tükürmek Noel çamı rezil sırasında merak etme sevgilim 2022’de “spit-gate” fiyaskosu. Dedikoduya kapılmak yerine Malala basitçe, “Ben sadece barıştan bahsediyorum” yanıtını verdi. Gösteriden sonra aldı twitter “İnsanlara nezaketle davranın.” (Kayıt için, aksini öne süren viral videolara rağmen Harry’nin Chris’e Tükürmediği doğrulandı).

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/14/malala-yousafzai-rihanna-oscars-2023-meeting-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir