Malachi Gagnon ‘Sensiz’ Videosunu ve ‘Bana İlham Veren Şarkılar’ Oynatma Listesini Paylaştı – Hollywood Life


“Sensiz hayatın nasıl olacağını bilmek istemiyorum” diyor. Malaki Gagnon Bu genç pop sanatçısının son şarkısı “Without You”da. Bugünkü müzik videosunda Malachi, bu özlem hissini, bu “sevdiğimiz birini kaybetme” hissini içten bir müzik videosuna kanalize ediyor. Malachi şarkıyı ilk paylaşırken “Benim hayalim” dedi. [“Without You”] bu mücadeleyle karşı karşıya kalan kalplere umut ve sözler getirecek ya da güçlü ilişkilerin zaten sahip olduğu sevgiyi doğrulayan bir şarkı olacak! Hepimizin bu hayatı onsuz yapmak istemediğimiz biri var.”

Yeni müzik videosu Malachi’nin müzik yolculuğundaki son adım. New Hampshire’da küçük bir kasabada doğan şimdi Tampa, Florida merkezli şarkıcı, müzik sevgisini gelişen bir kariyere dönüştürdü. Becerilerini önce kilisede şarkı söyleyerek geliştiren Malachi, pandemi sırasında gitar öğrenmeye başladı. Altı telli ve dinamik bir sesle Malachi kısa süre sonra internette takipçiler buldu ve bu da ilk single’ı “Psychopath”ı yayınlamasına yol açtı. Bir milyondan fazla dinlenmenin ardından “Craving Me” ve “Without You” dizilerini çıkardı.

Malachi Gagnon 'Sensiz' Videosunu ve 'Bana İlham Veren Şarkılar' Oynatma Listesini Paylaştı – Hollywood Life
(Malachi Gagnon’un izniyle)

“Gerçekten kimsenin dinleyeceğini düşünmemiştim. Bu bir rüya haline gelen bir hobi” dedi Malachi. Ama her rüya bir yerde başlar ve Gagnon HollywoodYaşam Kendisine ilham veren şarkılara ÖZEL bir bakış, sesini nasıl geliştirdiğine ve savunmasız şarkı yazma stiline içeriden bir bakış sunuyor.

Morgan Wallen, “Uyarı”

[Morgan Wallen] gerçekten benim tarzıma çok ilham verdi. Modern “chill-pop” hissini ülke havasıyla birleştirmesine bayılıyorum ve kesinlikle aradığım şey bu. Morgan’ın bunu hayata geçirmenin harika bir yolu var.

Shawn Mendes, “Dikişler”

“Stitches” bir süredir dinlediğim bir şarkı. Savunmasız yazı stili bana çekici geliyor. gibi hissediyorum [Shawn Mendes’] şarkılar, country müziğin genellikle pop havasında yaptığı gibi hikayeler anlatır.

Malone’un “Çevrelerini” Gönderin

“Çemberler” çok basit ama karmaşık bir his veriyor. O kadar cool bir havası var ki. Ayrıca en sevdiğim akor Cmaj7’ye ve süper jazzy ve “vibey” olan bir akor ilerlemesine sahip.

Malachi Gagnon 'Sensiz' Videosunu ve 'Bana İlham Veren Şarkılar' Oynatma Listesini Paylaştı – Hollywood Life

Jordan Davis, “Seni Bekarlar”

Ürdün Davis ve yazarları bir duyguyu mükemmel bir şekilde temsil etmekte çok başarılılar. “Seni bekarlar” yeteneklerini %100 gösteriyor ve yazım tarzıma bir ton ilham verdi.

Olivia Rodrigo, “Hain”

Olivia Rodrigo’nun “Traitor” albümünden bir örnek Ekşi onun yazıları boyunca çok savunmasız olduğu yer. Temel olarak, albümün tamamı, şaşırtıcı bir sondaj parçasının üzerine yerleştirilmiş bir günlük girişidir. O albüm ateş.

Justin Bieber, “Kendini Sev”

Justin Bieber tabi ki tarzımı etkilemiş biri. “Kendini sev” kesinlikle onun en sevdiğim şarkısı. Şarkının hakkında olduğu kişiyle doğrudan konuşmak şarkının içinde oldukça vahşidir. Beğendim.

Harry Styles, “Gece Geç Konuşmak”

Harry Stilleri edinilmiş bir tattır. Onun müziğini seviyorum! Çok farklı ve şimdiye kadar duyduğum hiçbir şeye benzemiyor. “Late Night Talking”, Harry’nin en sevdiğim şarkılarından sadece biri. O şarkıyı biraz dans etmeden dinlemenin mümkün olduğunu düşünmüyorum.

Sam Hunt, “Beni Özlemeni Sağla”

Sam Hunt’ın “Make You Miss Me” bence lirik olarak dahice. Yüzlerce kez dinledim ve her seferinde sözlerinin ne kadar iyi olduğu konusunda kafamı sallıyorum.

@malachi_gagnon

En yeni single’ım sensiz yayın yap! #linkinbio #fyp #müzik #Paylaş

♬ orijinal ses – Malachi Gagnon

Kid Laroi, “Bin Mil”

The Kid Laroi’nin “Thousand Miles”ı, trap beat’e (ki bunu kullanmayı çok sevdiğim) eklerken akustik pop havasının karışımına sahip bir şarkı. Kid Laroi bununla çok iyi iş çıkardı, şu anda kesinlikle en iyilerden biri – süper orijinal.

Charlie Puth, “Artık Drama Yok”

Son olarak, ama kesinlikle en az değil, “No More Drama” Charlie Puth yeni albümündeki şarkılardan biri [CHARLIE] takıntılı olduğum şey. Charlie daha önce hiç görmediğim bir şey yaptı ve tüm şarkılarını sosyal medyada yaptı…(özellikle Tik Tok). Ve bunu yaparken, bu şarkıları nasıl yaptığını görmeliyim. Biri bir ışık anahtarının sesini kullanıyordu ve bu, bir kapı gıcırtısı kullandı. Şarkılarını yapma tarzı, günlük şeylerde müzik duymam için bana ilham verdi. Davul sesi çıkaran rastgele şeylerden bir cam bardağın kırılmasına kadar. Müzik her yerde!
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/malachi-gagnon-without-you-video-songs-inspire-me-playlist/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir