Makyajı Bozmadan Parlamayı Önleyen En İyi Toz Güneş Kremleri


Neden toz güneş kremi kullanmalısınız?

Makyaj veya çıplak cilt üzerine uygulanabilir. Makyajınızın ömrünü uzatmak ve bulaşmayı ve parlamayı önlemek için bir sabitleyici veya sonlandırıcı güç olarak bile kullanılabilir. Parlama, ter ve fazla yağ ile savaşmak için olmazsa olmaz olan cildi matlaştırır. Hareket halindeyken, özellikle dağınık olmayan bir uygulama için dahili fırçası olan bir güneş koruyucunuz varsa, kolayca sürülür.

Makyaj üzerine toz güneş kremi kullanılabilir mi?

Evet, makyaj üzerine toz güneş kremi kullanabilirsiniz. Makyajın üzerine sıvı bir formül uygulamak için daha az dağınık, pratik bir alternatif. Ayrıca makyaj uygulamanızın ömrünün sabitlenmesine ve uzatılmasına yardımcı olacaktır.

Sıvı güneş kremi ile toz güneş kremi kullanılabilir mi?

Pudra güneş kremi, güzellik rutininize harika bir katkıdır çünkü yeniden uygulama için hareket halindeyken kullanımı çok kolaydır ve makyajı bozmaz. Dışarıdayken rötuşlar için evde bir sıvı güneş kremi ve toz güneş kremi uygulayın.

En iyi toz güneş koruyucu markaları nelerdir?

Süper goop!, renk bilimi, DERMA-EVe Maden Füzyonu popüler toz güneş kremi markalarıdır.

Hala SPF için alışveriş yapıyor musunuz? Supergoop!, Neutrogena ve Colorescience’ın bu en beğenilen renkli güneş kremlerini seveceksiniz.


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1376495/the-best-powder-sunscreens-that-prevent-shine-without-ruining-makeup?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir