Maks Chmerkovskiy, Karısı Peta’nın Hamileliğine İçten Tepkilerini Paylaşıyor


ile, yardımını hemen not etti. Bethenny Frankel, Ukrayna adına bağış toplamaya ve örgütlenmeye başlayan ilk Amerikalı ünlülerden biriydi. Maks onu işaret etti BGüçlü Vakfı, fonları en çok ihtiyaç duyulan yerlere dağıtmak için güvendiği onurlu kuruluşlardan biri olarak görüyor ve o, Val ve babaları Sasha Çmerkovskiy ayrıca başladı Baranova27-ailenin Odessa’daki sokak adresi-Ukrayna halkına yardım etmek için.

Maks, bu ay bölgeye geri dönmeyi planladığını ancak yolda başka bir bebek olması ve oraya varmanın uzun yolunu göz önünde bulundurarak geziyi erteleme kararı aldığını söyledi.

“Her şeyden önce karımı sağlıklı ve mutlu tutmak istiyorum” diye açıkladı. “Önümüzdeki hafta Ukrayna’da olmam gerekiyordu, bu uzun bir zamandı, planlama ve diğer her şey. Sonra, Peta ile oturup gözlerinin içine baktım ve olasılığın bile ne kadar yıkıcı olduğunu anladım. [that something might happen] çok uzun zamandır istediği o değerli hamileliğin 16. haftasında olduğunu görmek ona göre. Sadece yapamam.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1362154/why-maksim-chmerkovskiy-and-peta-murgatroyd-are-on-%22pins-and-needles%22-after-sharing-their-pregnancy-news?cmpid=rss-syndicate-genericrss-us-top_stories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir