Makineli Tüfek Kelly Yeniden Bağlandıktan Sonra Annesini Halka Açık Olarak Tanıttı


Makineli Tüfek Kelly dünyanın hayatındaki özel bir insanla, annesiyle tanışmasını istiyor.

2 Haziran’da, Yaygın Satış 32 yaşındaki rapçi, annesiyle fotoğrafını paylaştı Instagrambaşlıklı, “tanıtım … annem.” Bir çırpıda MGK, barış işaretini kusan annesinin yanında yerde otururken iki orta parmağını da kaldırdı.

Birkaç hayran, gönderisinin yorumlar bölümünde, “Senin adına çok mutluyum, gerçekten ağlayacağım” yazan bir kişi de dahil olmak üzere, MGK için heyecanlarını paylaştı. Başka bir hayran, “Omg. Gerçekten onunla olduğuna inanamıyorum. Eğer mutluysan senin adına da mutluyum” yorumunu yaptı.

MGK, daha önce çocukluk travması ve kendisini ve babasını henüz 9 yaşındayken terk ettiğini söylediği ayrı yaşadığı annesiyle olan ilişkisi hakkında açıktı.

Hatta “Burning Memories” şarkısında annesi hakkında konuştu, şarkıyı açtı, “Evet, bu benim hiç tanımadığım (Asla bilmediğim) annem için / Sırf tüm anılarımı yakmak için asit aldım. sen.”
Kaynak : https://www.eonline.com/news/1333329/machine-gun-kelly-publicly-introduces-his-mom-one-year-after-they-reconnected?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel