Makineli Tüfek Kelly, Super Bowl Performansı Sırasında “Elektrik Çarptı” – Hollywood Life


makineli tüfek


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: APEX/MEGA

“Beni Şok Et!” Makineli Tüfek Kelly 10 Şubat Cuma günü Super Bowl öncesi bir performans sırasında sahnede elektrik çarptığını iddia etti. Rapçiden pop-punk’a dönüşen 32 yaşındaki şarkıcı, TPC Birds’teki bir performans sırasında sahnede koşarken hayranlar tarafından yayınlanan bir klibi yeniden paylaştı. Scottsdale, Arizona’da yuva instagram Story, güncellemeyi paylaştı.

Videoda gerçek adı MGK yer aldı. Colson Baker, sis makineleri buhar püskürtürken sahnede zıplıyordu ve kendine özgü parlak sarı saçları neredeyse özgürlük çivilerini andıracak şekilde başının her tarafında yükseliyordu. Kliple birlikte akıllara durgunluk veren, gülme ve şimşek emojileri de dahil olmak üzere “Yooo, elektrik çarptı ve saçlarım ayağa kalktı” diye yazdı.

Makineli Tüfek Kelly, Super Bowl Performansı Sırasında "Elektrik Çarptı" - Hollywood Life
MGK, haberi Instagram Story’sinden paylaştı. (APEX/MEGA)

Performans için MGK, beyaz bir mahsul üstünü sallıyordu ve dar bir çift uyumlu kot pantolon giyiyordu. Gösteri, “Emo Girl”, “Concert for Aliens” ve daha pek çoğu dahil olmak üzere tonlarca hitinden oluşuyordu ve hatta Paramore tarafından “Misery Business”ın bir cover’ı yapıldı. Setlist.fm.

Günün erken saatlerinde MGK, hayranlarına şovu bu kadar çabuk sattıkları için teşekkür etmek için Hikayesine gitmişti. “Bu akşam PGA golf Birds Nest şovunu oynuyorum ve sanırım bunu 70, 80 yıldır falan yapıyorlar ve bu şimdiye kadar sahip oldukları en hızlı satan şov ve siz beyler bunu yaptı Son zamanlarda duyurdukları tüm şovların teması bu gibi görünüyor, bu konuda bizimle birlikte ”dedi. “Gerçekten, gerçekten gurur duydum ve onur duydum, çünkü pek fazla şey göndermiyorum bile ve siz sadece onu bulun ve duyurun. Sizlerle birlikte olmak beni gerçekten çok mutlu ediyor ve gururlandırıyor.”

MGK açıkça yoğun bir gece geçirdi. Kendi konserine ek olarak, Super Bowl öncesi bir kutlamaya da gitti. Drake nişanlısıyla Megan Fox. ile el ele tutuşurken görüntülendi. Jennifer’ın vücudu oyuncu, partiden ayrılırken. Şarkıcı, t-shirt’ünde karikatür baskısı olan renkli bir kıyafet giyerken, dalgalı siyah bir bluzla sersemletti.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/11/machine-gun-kelly-electrocuted-super-bowl-performance-2023/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir