Makineli Tüfek Kelly Neden Yüzüne Şampanya Bardağı Kırdığını Paylaşıyor


Makineli Tüfek Kelly az önce “kanlı sevgililer günü”nden kanlı bir yaralanmaya geçti.

Müzisyen, 28 Haziran’da Mainstream Sellout Tour’un bir parçası olarak New York’taki Madison Square Garden’da performans sergiledikten sonra, bir after party’de bir kadeh şampanya ile kutlamaya karar verdi. Ancak MGK kadeh kaldırmak yerine kadehini alıp alnına vurarak “Abi, s–t” demedi. Yüzünden bir anda kan akmaya başladı.

“İnsanların dikkatini çekmek için bir şampanya bardağını çatalla tokuşturduğunuzu biliyor musunuz?” Makineli Tüfek Kelly, 29 Haziran’daki bölümde şunları söyledi: Seth Meyers ile Geç Gece. “Evet, çatalım yoktu, o yüzden kafama tokuşturdum.”

Yine de sanatçı etkilenmemiş görünüyordu ve Instagram’a “F–k it” yazarak hit “eski arkadaşımın en iyi arkadaşı”nı icra etmeye başladı. Hatta Makineli Tüfek Kelly, sosyal medyada şok edici olayın gerçekleştiği andan görüntüleri paylaşarak, 9.6 milyon Instagram takipçisine “İşler o zaman döndü…” diye yazdı. ”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1336363/machine-gun-kelly-reveals-why-he-smashed-that-champagne-glass-on-his-face?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir