Makineli Tüfek Kelly, Kendisi ve Nişanlısı Megan Fox’un Kaçıp Kaçmayacağını Açıkladı: İzle – Hollywood Life


Makineli Tüfek Kelly nişanlısıyla işleri ağırdan almaya istekli olabilir megan tilki! Müzisyen ile konuştu Ekstra Perşembe günü yeni filminin galasında Günaydın o ve Megan olup olmadığı sorusuna cevap vermek kaçmak istemek arkadaşları gibi Kourtney Kardashian ve Travis Barker. “Bir şekilde izin vermek istiyorum… dünyanın bunu olduğu gibi görmesine izin verin” dedi.
Megan Fox, Makineli Tüfek Kelly
Megan Fox ve Makineli Tüfek Kelly (BACKGRID).

“Emo Girl” şarkıcısı, filmi kendisinin yazdığını da kaydetti (bu filmde Megan ve arkadaşı da yer alıyor). Pete Davidson) “onun için” diyerek, “bilmeden sarmalın sebebi” olduğunu söyledi.

“Bana filmdeki gibi bir mesaj gönderdi (“İyi Yas” ve “Günaydın”). Gerçekten anlamadığı ve ona ulaşamadığı bir metin üzerinde spiraller çiziyor ve bana olan da buydu ve bu yüzden, bilirsiniz, o kadar çok şarkı yazdım ve tüm bu diğer çıkışları yaptım. Aşinaydım ve o kadar çok dönüyordum ki, onunla gidecek başka bir yere ihtiyacım vardı. ‘Sadece bir film yazacağım’ diyordum.”

Makineli Tüfek Kelly, Megan Fox
Makineli Tüfek Kelly ve Megan Fox (ARKA GRİD).

Düğün planlarına gelince, MGK son zamanlarda mükemmel bir düğünü planlamak için “mücadele ettiğini” çünkü bunun mükemmel olmasını istediğini itiraf etti.

Şubat ayında, bir bölümde Geç Geç Gösteri, duygularını açıkladı. Sunucu, “En son programa çıktığınızdan beri çok şey oldu” James Corden MGK’ya yeni nişanına atıfta bulunarak söyledi. James, Makineli Tüfek istedi (d. Colson Baker) o ve Megan evlenmeyi düşündükleri zaman hakkında. Şarkıcı, “Beni gotik ile kızıl bir nehir gibi inşa edebildiklerinde” dedi MGK, yerleşmeden önce doğru kelimeleri bulmaya çalışırken, “Konum zor, sanatsal yönüme uygun bir yer bulmaya çalışıyorum. [vision]” Nişan yüzüğü seçimine ve her ikisinin de benzersiz tarzına bakılırsa, muhteşem olacağından şüpheliyiz!


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/14/machine-gun-kelly-reveals-megan-fox-elope-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir