Maisie Williams ve Erkek Arkadaşı Reuben Selby 5 Yıl Sonra Ayrıldı – Hollywood Life


Maisie Williams ve Erkek Arkadaşı Reuben Selby 5 Yıl Sonra Ayrıldı – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: KCS Presse / MEGA

Kırmızı ışıkta yıkanmış bir ayna özçekimiyle, Maisie Williams o ve onun haberini bıraktı Rueben Selby kendi yollarına gitmeye karar verdiler. 25 yaşındaki Maisie haberi ona gönderdi Instagram Hikayesi 23 Şubat’ta, şimdi eski erkek arkadaşıyla birlikte bir fotoğrafını paylaşıyor. “Bir devrin sonu [broken heart emoji],” yazdı. “[Rueben] ve ilişkimizi bitirmeye karar verdim. Beş yıl önce tanıştığımızdan beri, bağlantımız her zaman ortak ve ayrı, yaratıcı kariyerlerimize doğru genişledi… ve böyle devam edecek.”

Önce Game of Thrones hayranlar ilişkinin bittiği için ağlamaya başlayacaktı, Arya Stark’ın arkasındaki aktris onlara gözyaşlarını saklamalarını söyledi. “Bu karar, beyinlerimizi bir araya getirdiğimizde elimizde olmadan yaydığımız sihri koruyabildiğimiz için çok minnettar olduğumuz bir şey,” diye yazdı ve bu bilinçli ayrılmanın onların yaratıcı çabaları uğruna yapıldığını öne sürdü. . Maisie, kimsenin sormasına fırsat vermeden, “PS, lütfen başka soru sormayın. Çocuklarımızı (köpeğimi) korumalıyız.”

Maisie ve Rueben ilişkilerini nispeten gizli tuttu. İki ünlü ortaya çıktı Sophie Turner Ve Joe Jonas‘ 2019’daki prova yemeği, uyumlu beyaz kıyafetler ve pembe saçlar. İki hafta sonra, Londra boyunca yürürlerken Rueben’in saçları üzüm rengine dönmüştü. İkili, GCDS Sonbahar/Kış 2021 koleksiyonunda podyumda yürürken, moda haftalarının demirbaşlarıydılar. İkisi de uyumlu sarı kıyafetler giymişti ve Maisie’nin kirli sarı saçları vardı.

Maisie Williams ve Erkek Arkadaşı Reuben Selby 5 Yıl Sonra Ayrıldı – Hollywood Life
Maisie Williams ve Reuben Selby, 30 Eylül 2019’da Paris, Fransa’da Hotel de Ville’de İlkbahar/Yaz 2020 Paris Moda Haftası sırasında #BoF500 galasına katılıyor (KCS Presse / MEGA)

tarafından “slashie” olarak tanımlandı. Elle Birleşik KrallıkRuben modelleme ajansı The Contact Agency’nin kurucusu, yaratıcı ajans Cortex Creatives’in kurucu ortağı ve eski iletişim direktörü. [Maisie’s] sosyal medya platformu Daisie.” ile konuştu sersemlemiş 2018’de özlemleri ve kariyeri hakkında. “Ben de fotoğraf çekiyorum, bu yüzden hep benzer şeyler yapıyordum ve ilginç konular bulmaya çalışıyordum” dedi. “Biraz daha moda rotasına girdim çünkü şovlar ve dergi başyazıları için tasarımcılarla ve kendi başyazılarım için de çalıştım. Pek çok moda fotoğrafçısına, stiliste ve kast yönetmenine yardım ettim – sadece sektör hakkında mümkün olduğunca fazla bilgi edinmeye çalıştım.”

Ruben’in erkek kardeşleri Nathaniel, Luke ve Theo başarılı şeflerdir. elle. Luke, 2018’de Birleşik Krallık’ta Yılın Ulusal Şefi ödülünü kazandı.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/24/maisie-williams-reuben-selby-split-break-up-message/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir