Maisie Williams Neden Arya Stark’ın Son Sezona Kadar Kuir Olduğunu Düşündü?


son sezonu çıkıyor Game of Thrones Şaşkın Maisie Williamsfazla.

Destansı HBO dizisinin sekiz sezonunun tamamında baş belası Arya Stark’ı oynayan oyuncu, kendi karakterinin cinselliğini anladığını sanıyordu, ta ki kendisi anlayana kadar.

Maisie, “Arya’ya ilk şaşırdığım an, muhtemelen kıyafetlerini çıkarıp Gendry ile yattığı son serideydi.” söylenmiş genç moda. “Arya’nın tuhaf olduğunu düşünmüştüm, biliyor musun? Yani… evet. Bu bir sürprizdi.”

Sahnede, Arya ve Gendry [Joe Dempsie] Winterfell Savaşı’ndan önce neredeyse kesin bir ölümün eşiğindeler, bu yüzden Gendry’ye gerçekten yaşadığı son geceyse, fiziksel yakınlık hissini bilmek istediğini söyler.

Koşullara rağmen, birçok hayranı ovuşturdu – ve şimdi açıkçası Maisie – yanlış şekilde. Ancak o sırada, Game of Thrones ortak yaratıcı David Benioff kararı savundu.

“Bazı karakterler daha önce hiç yapmadıkları için ilk kez sevişmek istiyor” dedi Benioff. “Sarhoş olup şarkı söyleyen başka karakterler var ve bir de birlikte insani bir teselli bulmaya çalışan karakterler var.”


Kaynak : https://www.eonline.com/news/1334748/why-maisie-williams-thought-arya-stark-was-queer-until-game-of-thrones-final-season?cmpid=rss-000000-rssfeed-365-topstories&utm_source=eonline&utm_medium=rssfeeds&utm_campaign=rss_topstories

Yorum yapın

SMM Panel