Madonna’nın Paskalya Kutlamalarında Fileli Crop Top – Video – Hollywood Life


madonna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

madonna ailesi ve çocukları ile Paskalya’yı kutlarken harika bir zaman geçirdi ve kutlamalar için süper şık görünüyordu. 63 yaşındaki, tamamen şeffaf olan kısa kollu, file yeşil bir bluz giyerken, “Çılgın Tavşanlar………#ateş çocuğu” başlıklı bir video yayınladı.

Madonna, üst kısmı bir çift yüksek belli, bol batik pantolon ve bir çift neon yeşili spor ayakkabı ile tasarladı. Görkemine gelince, platin sarısı saçlarını örgülü atkuyruğu yaptı ve tepesinde tavşan kulaklı bir kafa bandı vardı. Bir çift beyaz kedi gözü gözlüğü ve ortasında bir madalyon haç bulunan kat kat gümüş zincir kolyeler ekledi.

Videoda Madonna, çocuklarıyla birlikte bir stüdyoda dans ederken Paskalya yumurtalarını boyayıp süsledikleri sıradaydı. Videonun yanı sıra, Instagram hikayesine “Paskalya Tavşanı önce aşk diyor” başlığıyla bir sürü fotoğraf gönderdi.

Madonna son zamanlarda kıyafetleriyle dikkat çekiyor ve daha geçen gün üstüne bebek pembesi büyük boy bir ceket ve dalgalı beyaz dantel askısız bir büstiyer içeren tam bir Burberry kombinini salladı. Korsesini, tamamen sıkıntılı ve yırtılmış bir çift yüksek belli bol kot pantolonun içine soktu.

Bu görünümün yanı sıra, kısa bir süre önce bir çift motorcu şortu ve uyluk yüksekliğinde siyah file çoraplarla kısa kollu siyah file bir üst giydi. Bir çift büyük beyaz Ay Çizmesi, deri parmaksız eldivenler ve bol siyah bir bomber ceket ekledi.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/04/18/madonna-mesh-crop-top-easter-celebration-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir