Madonna’nın Kızı Lourdes Parçalanmış Siyah Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Madonna'nın Kızı Lourdes Parçalanmış Siyah Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Lourdes Leon, 26, öldürmeye geldi! annesini kanalize etmek Madonna‘ın özür dilemeyen tarzıyla bomba gibi esmer, arkadaşıyla Grand Cayman Adaları’nda tatil yaparken ultra seksi parçalanmış bir elbiseyle fırtına gibi poz verdi. toprak yiyen (kızlık soyadı Trinity Vigorsky), 33. Lourdes, 20 Ocak Cuma günü kendisine yayınlanan müstehcen otel odası fotoğraflarında açık saçık siyah kıyafeti gösterdi. instagram sayfa. Altın bronzluğunu da sergileyen yırtık pırtık elbisenin altında iç çamaşırı görünüyordu.

Model, Eartheater ile bir ayna özçekimi için poz verirken, kuzguni renkli saçlarının ortasını ayırmış ve basamaklı bir denizkızı gibi bukle halinde tutuyordu. Makyajı da parlak koyu pembe bir dudağın yanı sıra bol miktarda siyah göz kalemi ile cesur bir dumanlı göz ile de yerindeydi. Takımını gotik esintili bir mektup kolye ile tamamladı, görünümünün geri kalanını basit ve abartısız tuttu. Bu sırada Eartheater, düğümlü ve yüksek yırtmaçlı beyaz bir elbiseyle zıt gölgeye gitti. Yunan esintili görünüm, şarkıcının biri altın manşet bileziğinin altında görünen dövmelerini gösteriyordu.

Madonna'nın Kızı Lourdes Parçalanmış Siyah Elbise Giydi: Fotoğraflar – Hollywood Life
Lourdes Leon, 2021 Met Gala’da görülüyor. (Mat Baron/Shutterstock)

“BEN [heart] @palmheightsgc, ”Lourdes, iki bayanın kaldığı beş yıldızlı mülkü haykırarak görüntüye altyazı ekledi. Grand Cayman’ın seçkin Seven Mile Plajı’nda yer alan, Palm Heights özelliği adanın ilk lüks butik mülküdür. Otel kendisini “abartısız ihtişam”ın yanı sıra “bölgesel kültürü, mutfağı, sağlıklı yaşamı ve daha fazlasını kutlayan” bir otel olarak tanımlıyor.

Lourdes ve Eartheater son zamanlarda ayrılmaz bir ikili oldular, iki kadın birlikte müzik üzerinde işbirliği yapıyor — Lola’nın single’ı “Lock&Key”in (takma adla yayınlandı) yazım kredisini paylaşıyorlar. Lolahol). Eartheater ayrıca 90’ların sonu ve 2000’lerin başındaki sokak giyimi kültürünü kucaklayan müstehcen müzik videosunun yapımcılığını ve yönetmenliğini yaptı. Parçanın sonuna doğru, bir kumsalda BDSM’den ilham alan, kesikli bir bodysuit ile performans sergilerken, “Whisky me away,” diye şarkı söylüyor.

Şarkı, modellik yaptıktan sonra müziğe ilk adımını attı, ancak daha önce “belirli” bir kariyer hedefi olmadığını belirtmişti. “Dürüst olmak gerekirse, oyuncular beni gerçekten rahatsız ediyor ve onların yanında olamam. Müzik gelince, şarkı söyleyebilirim. Sadece umurumda değil. Belki de eve çok yakındır,” dedi annesinin yakın arkadaşına. Debi Mazar için bir parça Röportaj yapmak dergi.

“Genç yaşımdan beri yargılandım, ancak bana karşı aklımı koruyabilmemin ve kendimi bir akıl hastanesinde bulamamamın nedeninin mahremiyet olduğunu düşünüyorum” dedi. “Başka birinin bana kim olduğumu söylemesine izin vermeden önce kim olduğumu anlamak istiyorum, anlıyor musun?”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/01/21/madonna-daughter-lourdes-shredded-black-dress-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir