Madonna’nın Kızı Lourdes Leon Transparan Straplez Üstüyle Sallandı: Fotoğraflar – Hollywood Life


lourdes leon transparan top


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Matt Baron/Shutterstock

Anasına bak kızını al! Madonnamini-me, Lourdes Leon, 26, Pazartesi günü müstehcen bir Instagram atlıkarıncasıyla annesinin peşini bırakmadı ve şeffaf beyaz bir bluz giydi. “California bulls*** Makeup @loftjet” diye yazdı. fotoğraf seti. Lourdes’in bluzu, yapısızlaştırıldığı ve dekoltesini geçen ve göğsünü tam sergileyen bir kayışa sahip olduğu için benzersiz bir tasarıma sahipti. Şarkıcı, görünümünü kanatlı eyeliner ve parlak ten rengi bir dudaktan oluşan ağır göz makyajıyla tamamladı. Ayrıca bir dizi buz beyazı göz teması ve ona dünyevi olmayan bir görünüm veren siyah Fransız uçlu tırnakları salladı.

İlginç bir şekilde Lourdes, gönderisinde yorumlar bölümünü kapattı, bu nedenle 469 bin takipçisinin bu görünüm hakkında ne düşündüğü bilinmiyor, ancak yine de 16 binden fazla beğeni aldı. Yıldızcığın en son Instagram gönderisi, 16 Şubat’ta New York Moda Haftası sırasında podyumda çalım attıktan bir ay sonra geldi. Luis De Javier Lourdes, önünde şeytan boynuzları olan seksi kırmızı bir korse ve diz üstü çoraplar giymişti. Podyuma çıkan bir diğer ünlü model de Julia Tilki33, kocaman boynuzları olan mavi bir kot elbise giymişti.

Daha sonra Lourdes, gösteride yer aldığı için minnettarlığını ifade etmek için Instagram’a gitti. “GRACIAS AMOR @luisdejavier,” diye yazdı. enstantane fotoğraf arasında rağbet Son zamanlarda sergilediği dikkat çekici bir başka görünüm, 20 Ocak’ta yırtık siyah bir elbiseydi. [white heart] @palmheightsgc,” diyerek arkadaşıyla birlikte fotoğraf setine altyazı ekledi. Ve o ayın başlarında, “Lock&Key” hit yapımcısı 5 Şubat’ta Grammy Ödülleri’nde kırmızı halıyı süsledi.

lourdes leon transparan top
Lourdes Leon, 2021 Met Gala’da pembe bir elbise giydi. (Mat Baron/Shutterstock)

Madonna’nın en büyük kızı, müzik töreni için annesine koni biçimli sütyen elbisesini kanalize etti. Işıltılı kırmızı elbise dalgalı bir yakaya, göz kamaştırıcı süslemelere ve arkada yüksek bir yırtmaca sahipti. Görünümün Instagram gönderisinden, bunun YSL ile bir ortaklık olduğu açıktı. “@YSLBEAUTY #YSLBEAUTY #YSLBEAUTYPARTNER @ YSLBEAUTY,” diye yazdı. fotoğraflar ve videolar.

Lourdes, daha önce bahsedildiği gibi Madonna’nın kızı ve Kübalı aktör. carlos leon56. “Hung Up” şarkıcısının toplamda altı çocuğu var: Rocco Ritchie22, David Banda17, yıldız Ve Ester Ciccone10 ve Merhamet James17. M şu anda merakla beklenen kızı için hazırlık yapmakla meşgul. Kutlama 17 Ocak’ta duyurduğu dünya turu. “Tanrıya şükür, bana ilham verecek ve devam etmemi sağlayacak yaratıcı hayatım var……. #madonnacelebrationtour #minnettar,” 64 yaşındaki altyazılı bir video 27 Şubat’taki turne provasından. Madonna kısa süre önce 23 yaşındaki sevgilisinden ayrıldı. Andrew Darnellve şimdi bildirildiğine göre bir boksörle çıkıyor, Josh Popper.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/15/madonna-daughter-lourdes-leon-sheer-strapless-top-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir