Madonna Yeni Seksi Videosunda Balık Ağlarını Sallarken Gitar Yalıyor – Hollywood Life


Madonna


Galeriyi görüntüle

Görsel Kredisi: Greg Allen/Shutterstock

Lezzetli. Pop efsanesi Madonna yayınlanan ateşli yeni bir videoda muhteşem bir gitar yaladı instagram Cuma gününde. 31 Mart tarihli klipte, 64 yaşındaki “Vogue” şarkıcısı yere çömelmiş, siyah bir gitarın tellerini okşuyor, bir noktada yalamak için dönüyor ve ardından sapı sevgiyle omzunda tutuyor. Kireç yeşili bir gömlekle fileleri sallıyordu ve kızıl saçlarını ortadan uzun dalgalar halinde ayırmıştı. Tartışmalı yıldız, provokatif klip için ifade güneş gözlükleri, büyük boy siyah kirpi ceket ve bir çift parmaksız eldiven ile aksesuarlandı. “Gitara Aşık Olmak Mümkün mü?” klibe bir gitar ve bir kalp emojisinin yanında resim yazısı yazdı. Gönderiyi #kutlamatur hashtagiyle tamamladı.

Yaklaşık 20 milyon takipçisi seksi an için oradaydı ve yorum dizisini coşkuyla karşıladı. Bir hayran, “Daha fazla tur tarihine aşık olmak da mümkün,” diye yorum yaparken bir başkası, “Madonna gerçekten her şeyi yapabilen bir efsane ve bu yüzden sizi seviyoruz.” Üçüncüsü, “İşte buradayım, Cuma günü bir gitarı kıskanıyorum,” dedi.

Şarkıcı kısa bir süre önce Kutlama turuna tümü ABD şehirlerinde olmak üzere sekiz tarih daha ekleyeceğini duyurdu. 27 Mart tarihli bir IG gönderisinde, aynı gitarı çalarken çekilmiş bir fotoğrafını paylaştı. “Kutlama Turu için ABD’de 8 şehir daha eklediğimizi duyurmaktan heyecan duyuyoruz!” fotoğrafa açıklama yaptı. “Drag ve Trans topluluğunu kutlamak için Nashville’e geldiğim için özellikle mutluyum!”

Madonna
Greg Allen/Shutterstock

Altı çocuk annesi, provokatif medyayı paylaşmaktan asla geri adım atmadı ve son aylarda çabalarını artırdı. Kasım ayında bir köpek kasesinden su yaladı ve bir Balenciaga çantasıyla üstsüz poz verdi, birçok kez kamera önünde twerk yaptı ve sonsuz gibi görünen seksi büstiyer koleksiyonunu sergiledi. Ve bu onun kişiliğinin bir parçası – asla geri adım atmayacağı bir şey.

Yıldıza yakın bir kaynak, herkesin seksi hissetmeye hakkı olduğuna inanıyor” dedi. HollywoodYaşamı ÖZEL Aralık 2021’de. “Yaş, güzelliği tanımlamaz ve o, nasıl göründüğü ve nasıl hissettiğiyle gurur duyar.”

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/03/31/madonna-licks-guitar-fishnets-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir