Madonna, Yargıtay’ın Roe V Wade’i Devirmesini Eleştirdi – Hollywood Life


Madonna 2018 MTV Video Müzik Ödülleri


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Andrew H. Walker/Shutterstock

ikonik pop yıldızı madonna Yüksek Mahkeme’nin Roe V Wade’i Instagram hesabından devirmesine ilişkin bazı güçlü görüşleri vardı. New York City’deki Terminal 5’te Onur Ayını kutlamak için sahne alan “Like A Prayer” şarkıcısı, kararla ilgili yıkımını kamuoyuyla paylaştı.

Madonna MTV Video Müzik Ödülleri 2018
Madonna, 2018 MTV Video Müzik Ödülleri’nde (Andrew H. Walker/Shutterstock0)

Terminal 5’te çekilen fotoğraflarda görülebilen burada63 yaşındaki şarkıcı dantelli siyah korsaj, file çorap ve çizgili siyah blazer ceketle görüldü. Ayrıca çok sayıda gümüş kalın kolyeyi süsledi ve uzun, dalgalı kirpikleri vardı. İkinci fotoğrafta, gümüş zincir süslemeli ve uzun örgü kollu bir korse salladı. Bununla birlikte, göz alıcı enstantaneler gönderinin odak noktası değil, daha çok başlığa eklenen ilerici mesajıydı.

Madonna Instagram Altyazısı 26 Haziran 2022
Madonna Instagram Altyazısı 26 Haziran 2022 (Madonna/Instagram)

“Roe V Wade’in devrildiği ve bu yasanın artık kadın olarak bedenlerimiz üzerinde haklarımız olmadığına karar verdiğine dair korkunç haberlerle uyandım. Bu karar beni ve bu ülkedeki diğer tüm kadınları derin bir umutsuzluğa sürükledi” diye yazdı şarkıcı tutkuyla. “Şimdi Yargıtay, kadın haklarının artık anayasal haklar olmadığına karar verdi. Aslında bir silahtan daha az hakkımız var,” diye anlayışla ekledi. Ancak öfkesi bununla da kalmadı. “Kızlarım için korkuyorum. Amerika’daki tüm kadınlar için korkuyorum. Ben şahsen korkuyorum.”

Gönderisi daha sonra ülke çapında insanları birleştirme ve ilham verme teması verdi. “Sanırım Tanrı bunu omuzlarımıza yükledi çünkü bizim bu yükü taşıyacak kadar güçlü olduğumuzu biliyordu. MÜCADELE için yeterince güçlü! Üstesinden gelecek kadar güçlü. Ve böylece üstesinden geleceğiz! Kürtaj haklarını korumayı federal bir yasa haline getirmenin bir yolunu bulacağız! Hanımlar, dövüşmek için mi okuyorsunuz?” Umut verici bir açıklama yaptı. gibi yıldızlar Julia Fox ve Proje Pisti hakim Zac Posen Madonna’nın kadının seçme hakkı savunuculuğuyla dayanışma içinde olan paylaşıma kalp emojilerini yorumlayarak desteklerini paylaştı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/26/madonna-roe-v-wade-overturned-supreme-court-reaction/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir