Madonna ve Rapçi Tokischa Kiss, ‘Hung Up On Tokischa’ Müzik Videosunda – Hollywood Life


madonna‘in yeni müzik videosu ateşli ve ateşli bir şov! 64 yaşındaki pop ikonu Dominikli rapçi ile bir araya geldi Tokischa 20 Eylül’de yayınlanan yeni müzik videosunda, 2005’teki hit parçası “Hung Up”ın “Hung Up on Tokischa” başlıklı remiksi için. 26 yaşındaki Madonna ve Tokischa, cinsel içerikli videonun çoğunu birbirleri üzerinde dans ederek, birbirlerini okşayarak ve birine sırılsıklam olmak ya da “asmak” hakkında şarkı söylerken dudaklarını kenetleyerek geçirdiler. Madonna şarkının korosunu söylerken, yükselen rapçi üçüncü şarkıda Madonna’nın eşlik ettiği İspanyolca dizeleri üstlendi.

Madonna Tokischa'yı öpüyor
Madonna ve Tokischa, ‘Hung Up on Tokischa’ müzik videosu boyunca birkaç kez tutkuyla öpüştüler (Fotoğraf: YouTube’un izniyle)

Ayrıca bazı seksi kıyafetler giydiler, Madonna kısa ipeksi şortlar ve siyah dantel bir body içeren çeşitli görünümlere dönüştü. Bir başka sıcak görünümde altı çocuk annesinin siyah uyluk-yüksek çizmeleri, kalçalarına kadar yırtmaçları ve kırpılmış bir ceketi olan pembe ipeksi bir pantolon takımıyla siyah dantel bir büstiyer vardı. Tokischa’nın açık kıyafetlerinden biri onu dar, beyaz kısa bir atlet ve beyaz tangasının üstlerinden dışarı çıkmasına izin veren mavi kot pantolon giymişti.

Madonna Tokischa'yı öpüyor
Seksi yeni videoda Madonna ve Tokischa birbirlerinin üzerindeydiler (Fotoğraf: YouTube’un izniyle)

Şehvetli video, New York şehrinin Washington Heights semtinde çekildi ve buna göre Sayfa Altı, mahalleyi rahatsız etti ve polisin üretimi kontrol etmesi için çağrılmasına neden oldu. Hiçbir çağrı yapılmadı ve üretim devam edebildi.

Madonna ve Tokischa, işbirliklerinin ilk prömiyerini Haziran ayında New York’taki Terminal 5’teki Madonna’s Pride etkinliğinde canlı bir performansla sergilediler. İkili sahnede öpüşerek müzik videosunun ne olacağını önceden haber verdi. şarkıcının oğlu David Banda16 yaşındaki çocuk da etkinlik için sahnede ona katıldı ve kalabalıkla coşkulu bir şekilde etkileşime girerken onunla dans etti.

“Hung Up” Madonna’dan çıktı Dans Pistinde İtiraflar. İlk müzik videosu, Madonna’nın Ağustos ayında çıkardığı büyük bir yayının ardından: Kariyeri boyunca Billboard Dance Club Şarkıları listesinde 1 numaraya ulaşan 50 şarkısının tümünün bir derleme albümü. “Vogue” şarkıcısı, adı verilen albümü oluşturduğunu söyledi. Sonunda Yeter Aşk: 50 Numara Birs, 18 Ağustos’ta bir sohbette “hatıra şeridinde bir yolculuğa çıkmak” gibiydi. V dergi. “Ne kadar çok çalıştığımı ve ne kadar maceralı bir müzik hayatı yaşadığımı fark ettim! En önemlisi, dans müziğinin benim için her zaman ne kadar anlamlı olduğunu anlamamı sağladı.”


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/21/madonna-tokischa-kiss-hung-up-on-tokischa-music-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir