Madonna Sürreal Yeni Videoda Köpek Kasesinden Su Yalıyor – Hollywood Life


madonna


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Picture Perfect/Shutterstock

madonna daha az umursayabilirdi 50 kuruş düşünüyor! 64 yaşındaki “True Blue” şarkıcısı Instagram 9 Kasım Çarşamba günü gerçeküstü bir video yayınladı. BURADA GÖREBİLİRSİNİZ, içinde dört ayak üzerine çıktı ve gümüş bir köpek kasesinden içti… bir garajda. 18.6 milyon takipçisi için videoya “Garaj grubu” başlığını attı. Videoda Madge, geniş bir garaja yerleştirilmiş limon yeşili Kawasaki arazi motosikletinin üzerinde ve çevresinde çeşitli pozlar aldı. Altında uzun kollu siyah bir gömlek, ışıltılı siyah pantolon ve file çoraplı uyluk yüksek ince çizmeler ile uyumlu parlak yeşil, kısa kollu tüylü bir gömlek salladı.

madonna
Madonna (Mükemmel Resim/Shutterstock)

Bir çift beyaz fütüristik güneş gözlüğü, katmanlı ağır gümüş kolyeler ve halka küpelerle aksesuar yaptı. “Vogue” ikonu daha sonra gıda ürünleriyle birlikte endüstriyel raflara taşındı, burada bir köpek kasesinden içmek için çömeldi, yayıldı ve yanına uzandı ve sözlerini The tarafından “I Wanna Be Your Dog” şarkısına söyledi. Hizmetçiler.

Video, 47 yaşındaki rapçinin yeni bir hakaretinin hemen ardından geliyor. Instagram 6 Kasım Pazar günü, son kışkırtıcı klipleri dizisi için onu elemek için. “Size büyükannemin saçmaladığını söylemiştim! 64. LOL’deki bir bakire gibi,” diye yazdı 50 Cent. Ayrıca şu başlıkla bir makalenin ekran görüntüsünü paylaştı: “Madonna Rap Müziği Kullanma çünkü TikTok’taki Clout Acıklı ve Ruhumu Gerçekten Rahatsız Ediyor.”

Yine de daha az umursayabilirdi ve dünyaca ünlü şarkıcıya yakın bir kaynağa göre, altı çocuk annesinin yakın zamanda sesini kısma planı yok. İçeriden biri, “Madonna kendi teninde son derece rahat ve her zaman olacak” dedi. HollywoodYaşam ÖZEL OLARAK 2021 yılının Aralık ayında. “Madonna içeride ve dışarıda kim olduğunu biliyor ve kendi gerçeğinde durduğu için asla özür dilemeyecek. Kadınların güçlendirilmesi için savaşmaktan asla vazgeçmeyecek. Herkesin seksi hissetmeye hakkı olduğuna inanıyor. Yaş güzelliği tanımlamaz ve o nasıl göründüğü ve nasıl hissettiğiyle gurur duyar.”

En az bir yıldız arkadaşı – ve bir sürü hayran – aynı fikirde. İtalyan aktris ve film yapımcısı Asya Argento47 yaşındaki Material Girl’ü neşelendirmek için yorumlar bölümüne gitti. Bir havai fişek emojisinin yanında “Raw Detroit Power” yazdı.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/11/10/madonna-licks-water-out-of-dog-bowl-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir