Madonna Siyah Deri Korsajlı Seksi Videoda Gotik Oluyor – Hollywood Life


madonna


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Shutterstock

madonna hala olağanüstü bir provokatör! 63 yaşındaki “Vogue” şarkıcısı, deri, zincirler, korsaj gerdanlıkları ve süper seksi çoraplarla baştan çıkarıcı bir gotik topluluğu modellemek için sosyal medyaya gitti! “Aşkımı Hak Edin…..,…,.” Şarkıcı, gurur bayrakları ve renkli kalplerin emojilerinin yanı sıra videoya bir açıklama yaptı. Altyazı, 1990’daki tartışmalı, cinsel içerikli şarkısına, müzik videosuna ve belgeseline atıfta bulundu ve Onur Ayını onurlandırdı.

23 Haziran’da Instagram’da yayınlanan video, Madonna’yı dizlerinin üzerinde, ellerinde ağır siyah savaş botlarıyla yere vurarak gösteriyordu. Daha sonra mavi bir koridorda yürürken tüm esaretten ilham alan topluluğunu gösterdi – ve olmasını umduğunuz her şey! “True Blue” şarkıcısı, sivri uçlu bir yaka, parmak delikli örgü kollar, katmanlı gerdanlık tarzı kolyeler, gümüş halka küpeler ve yoğun şekilde süslenmiş bir deri korse salladı. Saçlarını uzun süre giydi ve görünümünü imzalı file taytlar ve bu sefer ayaklarında olan savaş botlarıyla tamamladı.

Madonna’nın 18,3 milyon takipçiden oluşan sadık hayran kitlesi, pop kraliyeti statüsüne uygun yorumlarla ona tapındı. Bir takipçisi “Kraliçem” diye tepki gösterirken, bir diğeri “Kraliçe GURURU GECE’yi öldürmek için burada!” dedi. “MADONNA ŞİMDİYE KADARKİ EN YARATICI SANATÇIDIR. ERKEK VEYA KADIN. O GERÇEK DEĞİL” diye yazdı bir takipçi.

Bazı yorumlar, şarkıcının yaşlanmayan çekiciliğine dikkat çekti. Bir hayran, “Madonna asla yaşlanmaz” diye tepki gösterdi. “Muhteşemsin.” Bir başkası alev emojisinin yanında “Tüm zamanların en seksi kadını” yorumunu yaptı. “Madonnaaaaaaa.”

madonna
Madonna, bir görünüm sırasında bir deri korsajı sallıyor. (Deklanşör)

Eşcinsel ikonun, Pride 2022’yi başlatmak için New York’taki Hell’s Kitchen’da birkaç drag queen ile birlikte sahne alacağı bildiriliyor. New York Postası 23 Haziran Perşembe akşamı Terminal 5’te sahne alacağını bildirdi. Çarşamba günü, şarkıcı Instagram hikayeleri aracılığıyla gösteriyle dalga geçti. Perşembe öğleden sonra, yine Instagram hikayelerinde Gurur bayrağı taşıyan bir sahnenin fotoğrafını paylaştı ve görünüşe göre sürpriz performansı doğruladı!

Madonna’nın son gösterisi, pop prensesinin 9 Haziran’daki düğününde Britney Spears ile ünlü 2003 Video Müzik Ödülleri sahne öpücüğünü yeniden yaratmak için bir araya gelmesinden sonra geldi. Yeniden öpüşmenin bir fotoğrafını paylaşmak ve Brit ile Brit’i tebrik etmek için kendi Instagram’ına gitti. Sam Asgari. Madonna, 10 Haziran’daki gönderisine “Britney çok mutlu ve aşık görünüyorsun” yazdı. “Size ve Sam’e en iyisini diliyorum! Dün gece eğlenceli ve terliydi!!”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/06/24/madonna-gothic-black-leather-bodice-sexy-video/

Yorum yapın

SMM Panel