Madonna Rocks Schoolgirl-New York”ta Josh Popper İle Randevu Gecesine Bakın – Hollywood Life


Madonna Rocks Schoolgirl-New York"ta Josh Popper İle Randevu Gecesine Bakın - Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Katkısı: Steve Sands/NewYorkNewswire/Bauer-Griffin/Shutterstock

“Maddi Kız”, Big Apple’da kasabadayken “Bir Kez Daha Bebek” fantezisini hissediyordu. Madonna giyinmiş bir Britney Spears– ile bir randevu sırasında kız öğrenci esintili kıyafet Josh Popper Çarşamba (26 Nisan). Madonna’nın Instagram Hikayesinde yayınlanan fotoğraflarda, 64 yaşındaki yaşayan efsane, beyaz düğmeli bir gömlek ve siyah bir kravatın yanı sıra geniş paçalı siyah bir pantolon ve siyah bir ceket taşıyordu. Tüm “kız öğrenci” görünümünü bir araya getiren, Madonna’nın örgülerle yaptığı saçlarıydı. Bir fotoğrafta, 29 yaşındaki Josh, yüzünde bir gülümsemeyle yeni kız arkadaşına bakarken görüldü.

Bu hafta ortası randevu gecesi için, Madonna yeni aşkını ve üç çocuğunu aldı – Merhamet James17 ve ikizler yıldız Ve ester, 10, – LaBeque kardeşleri görmek için. Fransız piyano ikilisi Katya Ve Marielle LaBeque, Madonna üzerinde oldukça etki bıraktı. IG’sine her iki kız kardeşinin bir fotoğrafını poz verdi ve bunun “Harika bir gece…. [duo]” LeBeque kardeşler, Madonna’nın birlikte çektirdikleri fotoğrafı yeniden paylaştı. onların hesap. “Çok özel bir konukla MUHTEŞEM bir gece” dediler yazdı.

Madonna Rocks Schoolgirl-New York"ta Josh Popper İle Randevu Gecesine Bakın - Hollywood Life
(Britney Spears/Youtube)

41 yaşındaki Britney ve Madonna, “Stronger” şarkıcısının Ağustos ayında Madonna 64 yaşına geldiğinde Instagram’da kutladığı bir bağı onlarca yıldır sürdürüyor. Britney, “iki buçuk yıl öncesinden” bir video paylaştı. ” Madonna’nın balo salonundan ilham alan hit şarkısına bir övgü. Britney ayrıca, kırmızılar içinde giyindiği ve renkli bir kıyafetle poz veren sarışın bir Madonna’nın olduğu, o zamanlar yeni olan bir fotoğrafı da ekledi. Britney, “Madonna ile ilgili olarak, çünkü onun çılgın düğünüme geldiğini zaten bildiğinizi düşünüyorum.”

Britney’deydi ve Sam AsgariMadonna ve Britney’nin 2003 Video Müzik Ödülleri’ndeki öpüşmelerini canlandırdıkları düğün. Kameralara poz verirken birbirine kenetlenen iki dudak, öpüşen iki kadın dünyayı ateşe verecekken küstahça bir baş sallama.

Son zamanlarda Madonna, retrospektif dünya turuna hazırlanıyor. Ayrıca Josh Popper ile olan yeni aşkının tadını çıkarıyor. Arizona Cardinals ve Indianapolis Colts için eğitim kamplarında oynayan eski NFL adayı, bir boks eğitmenidir. Bredwinner boks stüdyosunu kurdu ve bildirildiğine göre Madonna’nın çocuklarından birini eğitiyor. İkisi bir araya geldi ve artık bir eşya oldular.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/04/27/madonna-schoolgirl-outfit-date-josh-popper-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir