Madonna New York’ta Bisiklete Binerken Dilini Çıkardı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Madonna New York'ta Bisiklete Binerken Dilini Çıkardı: Fotoğraflar – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: SplashNews

Onun Madonna’nın dünya ve biz sadece içinde yaşıyoruz! Material Girl, 64. doğum gününü kutlamak için Sicilya’ya yaptığı kasırga gezisinden sonra 26 Ağustos Cuma günü New York’ta görüldü. Renkli bir spandeks üst, çiçek desenli koşu pantolonu ve kuru kafalı bir beyzbol şapkası sallayan Madonna, bazı arkadaşlarıyla Big Apple’da bisiklet sürmenin keyfini çıkardı. “Like A Virgin” hit yapımcısı, tek ve tek kraliçe olduğunu kanıtlamak için oyuncu bir ruh hali içinde dilini çıkardı.

Madonna New York'ta Bisiklete Binerken Dilini Çıkardı: Fotoğraflar – Hollywood Life
Madonna, Ağustos 2022’de New York’ta bisiklet sürerken dilini çıkardı. (SplashNews)

Bu arada, Madonna’nın BFF’si Britney Spears’ın yeni düet ile birlikte Elton John var sik tracy pop prensesi ile bir ditty bırakmak için kaşınan yıldız. ÖZEL bir kaynak anlattı HollywoodYaşam müzisyenlerin Britney ile bir şarkı yazmak için sıraya girdiğini. İçeriden biri, Britney ve Elton’ın “Tiny Dancer”ı yeniden tasavvur etmesinin “diğer sanatçıların onunla ortak çalışma yapmaya çalışmasının kapılarını açtığını söyledi. madonna

“İkisi yakın arkadaş ve madonna almaya çalışıyordu Britney Bir süredir onunla bir parça yapmak istiyorum, ama şimdi kapıların açık olduğunu görünce, gerçekten bunun için gerçekten zorluyordu,” diye devam etti kaynak. “Britney teklifi kabul etmedi ama tabii ki kabul etti. madonna bir simgedir ve Britney onun da öyle olduğunu yeniden anlamaya başlıyor.” İçeriden biri, “Zehirli” hit yapımcının “tüm teklifleri takdir ettiğini” ve pek çok inanılmaz sanatçının onunla çalışmaya istekli olmasından “onur duyduğunu” söylemeye devam etti.

Madonna ve Britney’nin hayranlarına tam olarak istediklerini vermeleri, bu güç ikilisi için yeni bir şey değil. 2003 yılında akıllara durgunluk veren bir video yayınlayarak “In The Zone” adlı şarkılarıyla listelerde zirveye yerleştiler. Britney’nin de mükemmel bir eş olduğundan bahsetmiyorum bile, çünkü o ve Madge son düğünlerinde bir patlama yaşadılar. Sam Asgari. Ve Material Girl, “Break My Soul”un remiksi için Beyonce ile yaptığı işbirliğinden yeni çıktı, bu yüzden belli ki diğer pop ikonlarıyla müzik yapma yolunda.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/27/madonna-sticks-out-tongue-bike-ride-nyc-photos/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir