Madonna Nadir Bir Aile Fotoğrafında 4 Çocuğunu İle Fileli Üstü Salladı – Hollywood Life


Madonna ve kızı Lourdes Leon


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

madonna63, Nisan ayının sonundan ayrılmasının ardından herhangi bir kesinti yaşamıyor Almalık Williams. Pop efsanesi, takipçilerine sanatçıyla olan sanatsal sürecinin nadir görülen bir iç görünümünü vermek için Instagram hikayelerine gitti. Bip sesi. 10 Mayıs’taki kısa klipte, Madonna ve altı çocuğundan dördü bilgisayarının başında Beeple ile sanal bir toplantı yapmak için toplandı ve “Bu bir aile meselesi” başlığının yanında. Tarafından yayınlanan bir ekran görüntüsü başına İnsanlar, Madonna’ya 16 yaşındakiler katıldı David Banda ve Merhamet Jamesve 9 yaşındaki ikizleri Stella ve Ester, hepsi çalışkan annelerinin yanında mutlu ve rahat görünüyorlar. Ayrıca iki büyük çocuğu var, Lourdes Leon ve Rocco Ritchie.

Madonna ve Lourdes Leon
Madonna ve kızı Lourdes Leon. (Gregory Pace/Shutterstock)

“Like a Virgin” şarkıcısı, dekolte bir file üst, bedene oturan smokin ceket ve kendine özgü katmanlı kolyelerinin yanı sıra haç küpeleri ve şık bir çift gözlük taktı. Kusursuz makyajı ve uzun, sarı saçları şık görünümü mükemmel bir şekilde tamamladı. Madonna, Beeples ile ayrıntılı bir sanat projesinde işbirliği yapıyor ve toplantısının içindeki bakış, sanat projesinin yayınlanmasından bir gün önce geliyor.

“Zamanın başlangıcından beri…[email protected]_crap ile yeni bir sanal dünyaya eğilmek Yaratılışın doğasını keşfetmek……Ve Annelik”, 9 Mayıs tarihli bir gönderide Beeple ile görüşmesinin kısa bir videosunu yazdı. Video, muhtemelen işbirliğinden kaynaklanan sanatsal görüntüler ve videolarla serpiştirilmiştir. Madonna, gönderisinde projenin annelik ve doğum yapma süreci ve deneyimiyle ilgili olduğunu açıkladı.

madonna ve ikizler
Madonna ve ikizleri Stella ve Estere. (arka plan)

Videoda proje üzerinde “tam bir yıldır” çalıştıklarını belirtti. Material Girl, “Yaratılış ve annelik fikriyle kesinlikle ve tamamen bağlantılı bir şey yaratmak için yola çıktık” diye devam etti. “İster kıyamet sonrası bir şehirde bir tankın üzerinde oturuyorum, ister çok steril bir laboratuvar ortamında bir hastane yatağındayım, her videonun açılışını kullanmak aslında benim doğum yapıyorum. Zamanın başlangıcından beri kadınların yaptığı şeyi yapıyorum, yani doğuruyor. Ama daha varoluşsal bir düzeyde, sanatı ve yaratıcılığı doğuruyorum ve ikisi de olmasaydı biz kaybolurduk.”

Madonna, başlığını Beeple ile yaptığı sanat işbirliğinin yayınlanmasıyla ilgili bilgilerle bitirdi. “Doğuş için 11 Mayıs Çarşamba günü 15:00 PST / 18:00 EST’de burayı tekrar kontrol edin. NFT’ler @superrare.co’ya düşüyor, ”diye yazdı Instagram aracılığıyla.


Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/05/10/madonna-fishnet-top-kids-family-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir