Madonna, Grammy Ödülleri’nin Sahne Arkasında Rapçi Jozzy’yi Öpüyor: İzle – Hollywood Life


Madonna, Grammy Ödülleri'nin Sahne Arkasında Rapçi Jozzy'yi Öpüyor: İzle – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: CBS/MJT/AdMedia / SplashNews.com

Madonna 2023 Grammy’lerinde çok unutulmaz bir gece geçirdi ve müziğin en büyük gecesinde perde arkasında neler olduğunu açıkladı. 64 yaşındaki Maddi Kız onu aldı instagram 7 Şubat Salı günü, tüm kulis maskaralıklarının bir klibini paylaşmak için Cardi B Ve Sam Smith. “Like a Virgin” hit yapımcısı, tüm favori sanatçılarınızla yaptığı komik boğuşma sırasında, rapçi ile çok kısa bir PDA seansı yaptı. Jozzy fazla!

Klipte Madonna, Jozzy’yi öpmeden önce Cardi B ile ürperirken görülebilir. Hızlı dudak kilidinden sonra, Kim o kız veteriner, sahneye birlikte tanıttığı Sam ile simüle edilmiş bir NSFW gösterisi gerçekleştirdi. Kim Petras az önceki “Unholy” performansları için.

Çirkin videoyla aynı gönderide Madonna, Grammy’deki görünümüne yönelik eleştirmenleri “agist” ve “kadın düşmanı” olarak nitelendirerek bir an ayırdı. Sözlerine şöyle başladı: “Sam ve Kim gibi sanatçıların korkusuzluğuna şükretmekle ilgili olan konuşmamda söylediklerime odaklanmak yerine, birçok kişi benim uzun lensli bir kamerayla çekilmiş yakın plan fotoğraflarımdan bahsetmeyi seçti. basın fotoğrafçısı [which] kimsenin yüzünü bozar!”

Madonna, Grammy Ödülleri'nin Sahne Arkasında Rapçi Jozzy'yi Öpüyor: İzle – Hollywood Life
Madonna, 2023 Grammy ödüllerinden Instagram gönderisinde Jozzy’yi öptü. (CBS/MJT/AdMedia / SplashNews.com)

“Yaptığım yaratıcı seçimler veya görünüşüm veya giyinme şeklim için asla özür dilemedim ve başlamayacağım,” diye devam etti. “Kariyerimin başından beri medya tarafından aşağılandım, ancak bunun bir test olduğunun farkındayım ve arkamdaki tüm kadınların önümüzdeki yıllarda daha kolay zaman geçirebilmesi için çığır açmaktan mutluluk duyuyorum. . sözleriyle Beyoncé‘ruhumu kırmayacaksın.’”

Bu arada, “Frozen” şarkıcısının Grammy görünümü, 40 yıllık pop müziğini sergileyeceği bir dünya turunu duyurmasının ardından geldi. “Hayranlarıma bekledikleri şovu vermek umuduyla mümkün olduğunca çok şarkı keşfetmekten heyecan duyuyorum” dedi. Madonna: Kutlama Turu 17 Ocak’ta yayınlanan bir bildiride.

Ücretsiz HollywoodLife Günlük Bültenimizi Almak İçin Abone Olmak İçin Tıklayın en sıcak ünlü haberlerini almak için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2023/02/08/madonna-kisses-jozzy-grammys-video/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir