Madonna Doğum Günü İçin Mavi Beyaz Elbiseli İkizlerle Eşleşti – Hollywood Life


madonna


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: Backgrid

Doğum günün kutlu olsun Madonna! Şarkıcı 64. yaş gününü kutlarken, ikiz kızlarıyla birlikte uyumlu kıyafetlerle fotoğraf çektirdi. stella ve ester her ikisi de 9, 16 Ağustos Salı günü. Madonna, bir dizi pozunu ve arkadaşlarıyla diğer fotoğraflarını gösterdiği muhteşem bir fotoğraf seti yayınladı, burada kendisinin ve ikizlerinin bir fotoğrafını ekledi. Fotoğraflara “Sicilya Kraliçeleri” yazdı.

Madonna ve ikizlerin salladığı elbise, yaz geceleri için hafif ve mükemmel görünüyordu. Mavi ve beyaz çiçek tasarımı vardı. İkizler kollarına eşleşen bilezikler takarken, şarkıcı biraz daha takı taktı. Anneleri de fotoğraf için eşleşen bir mavi güneş şapkası taktı. Madonna kollarını iki kıza da dolarken hem Stella hem de Estere annelerinin önünde durdular.

Görünüşe göre “Like A Virgin” şarkıcısı son doğum gününü kutlarken sevdikleriyle harika vakit geçirdi. Ailesi ve arkadaşlarıyla birlikte çektiği çok sayıda çarpıcı fotoğrafın yanı sıra Madonna, güneş etrafındaki son gezisini kutlarken bir arabanın arkasında iki kadını öptüğü bir videoyu da paylaşmıştı. Ayrıca, ikizlerden birinin kanepede poz verdiği bir başka çekim ve bir resim için bir sandalyede otururken başka bir çekim de dahil olmak üzere, “Doğum günü eğlencesini” belgeleyen tonlarca fotoğraf paylaşmak için Instagram Hikayelerine gitmişti. Herkes tarafından harika bir zaman geçirilmiş gibi görünüyordu.

Madonna Doğum Günü İçin Mavi Beyaz Elbiseli İkizlerle Eşleşti – Hollywood Life
Madonna, Ekim ayında paten yaparken ikizleriyle el ele tutuşuyor. (Arka ızgara)

Stella ve Estere, Madonna’nın altı çocuğunun en küçüğüdür. “Material Girl” açıkça sevgi dolu bir anne olsa da, çocuklarının fotoğraflarını nadiren yayınlıyor. Oğlunu kutlayan bir fotoğraf paylaştığında çocuklarına bir kez daha baktı Rocco Ritchie’nin ağustos ayının başlarında doğum günü.

Madonna doğum gününde açıkça bir patlama yaşarken, aynı zamanda inanılmaz derecede yoğun bir yıl geçirdi. Son zamanlarda, yakın zamanda yaptığı işbirliği de dahil olmak üzere müzik üzerinde çok çalışıyor. Beyonce şarkıcının yeni hit parçası “Break My Soul”un bir remixinde. İçeriden biri ifşa etti HollywoodYaşam yalnızca Madonna’nın bir işbirliği için “zorladığı” Britney Spears, “Toksik” şarkıcının katılacağı açıklandıktan sonra Elton John düet için.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/08/17/madonna-twins-dresses-birthday-photo/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir