Madonna, 64, ‘Rahatça Çıkıyor’ Yeni Erkek Arkadaşı Andrew Darnell, 23 – Hollywood Life


madonna
Resim Kredisi: Shutterstock

madonna gözleri yeni bir adamda! 64 yaşındaki pop süperstarının onunla samimi olduğu bildirildikten sonra Andrew Darnell23 yaşında bir model, HollywoodYaşam ÖZEL bir kaynak sayesinde “rastgele flört ettiklerini” doğrulayabilir. İçeriden biri, “Madonna rastgele Andrew Darnell ile çıkıyor ve bazı arkadaşları onun 23 yaşında olmasının biraz garip olduğunu düşünse de Madonna hiç umursuyor gibi görünmüyor” dedi. “Kiminle çıkıp kiminle çıkmayacağına dair kararını yaşının etkilemesine asla izin vermedi ve Madonna sakinleşecek gibi de değil, istemiyor da.”

Madonna şu anda biriyle aşırı ciddileşmek istemese de Andrew’un ona tam olarak ihtiyacı olanı verdiğini eklediler. “Şu anda en iyi hayatını yaşıyor ve eğleniyor. Andrew ona şu anda hayatında istediği türden bir tutku veriyor ve son ayrılıktan sonra sadece eğlenmek istiyor” dedi kaynak. “Kimseye zarar vermiyor ve Andrew tamamen onunla ilgili. İkisi birlikteyken birbirlerinden ellerini çekemezler ama bu Madonna ile evlilik anlamına gelmez. Bütün bunlarla işi bitti.”

“Like a Virgin” hit yapımcısı ve 28 yaşındaki Ahlamalık Williams, eski yedek dansçısı, üç yıllık ilişkilerini Nisan ayında sonlandırdı. O zamandan beri, Madonna’nın Andrew ile birkaç kez görüldüğü ve hatta yukarıda görüldüğü gibi, İşçi Bayramı Hafta Sonu’nda paylaştığı Instagram fotoğrafında ona sarıldığı bildirildi.

madonna
Madonna’nın yeni sevgilisi en büyük kızı Lourdes’den daha genç (Fotoğraf: Shutterstock)

Madonna’nın yeni aşkı, iki kez evlenmenin “en iyi fikir olmadığını” açıklamasından kısa bir süre sonra ortaya çıktı. 30 Ağustos’ta YouTube kanalına yayınladığı “Finally Enough Talk: 50 Questions with Madonna” başlıklı bir video ile giriş yaptı. “Vogue” şarkıcısı ilk olarak Sean Penn 1985’te, ancak evlilikleri hızla dağıldı ve 1990’da boşandılar. Daha sonra evlendi. adam ritchie 2000 yılında iki çocuğu birlikte ağırladılar: rocco ritchie22 ve 16 yaşında David Banda, kim evlat edinildi. 2008’de boşandılar.

Madonna’nın dört çocuğu daha var: Lourdes Leon25, babası fitness eğitmeni olan carlos leonve Malawai’den evlat edindiği üç çocuk: merhamet16 ve 10 yaşındaki ikizler stella ve ester.
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/09/09/madonna-new-boyfriend-andrew-darnell/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir