Madonna, 26. Doğum Günü İçin Lourdes’a Doğum Günü Kutlaması Gönderdi: ‘Gururlu’ – Hollywood Life


Madonna, 26. Doğum Günü İçin Lourdes'a Doğum Günü Kutlaması Gönderdi: 'Gururlu' – Hollywood Life


Galeriyi görüntüle

İmaj Kredisi: Gregory Pace/Shutterstock

madonna bugün en büyük kızını kutluyor! bu moda şarkıcı aldı Instagram üzerinde Lourdes Leon26. doğum günü, çarpıcı ilk çocuğu için fışkırıyor. “Doğum günün kutlu olsun Lourdes Maria!” bir dizi kutlama emojisinin yanına yazdı. “Kadınla, Sanatçıyla, İnsanla Gurur Duyuyorum—-Sen Oldun! Kim olduğunu asla unutma, küçük YILDIZ…….Gökyüzündeki tüm Yıldızlardan daha parlak @lourdesleon.” Pop simgesi, gönderiyi bir dizi yıldız emojisiyle tamamladı. Sevgi yazısı, profesyonel model Lourdes’in çarpıcı bir siyah beyaz vesikalık fotoğrafıyla başlayan bir video slayt gösterisine eşlik etti. Koleksiyon, “Little Star” şarkısına eşlik etti ve Madonna’nın yıllar boyunca büyüyen kızını kucaklarken çekilmiş birkaç fotoğrafını içeriyordu.

Lourdes Leon
Lourdes Leon (Gregory Pace/Shutterstock)

Pop Kraliçesi’nin 18,5 milyon takipçisinin çoğu, Lourdes’in büyük günü ve Madge’in yürekten yorumlarından dolayı fışkırmak için yorumlar bölümüne gitti. “Bizim küçük yıldızımız. Milyonlarca eşcinsel tanrı baban sana çok mutlu bir doğum günü diler Lourdes. Büyümeni izlemek bir zevkti,” diye şaka yaptı takipçisine, bir diğeri ise “O çok güzel ve yetenekli! İyi yaptın anne! Doğum günün kutlu olsun Lourdes!” Üçüncüsü, “Elma ağaçtan uzağa düşmez” diye tepki verdi. Julia Fox ayrıca tartışmaya atladı, “İyi ki doğdun lola bebeğim !!!!” bir ruj öpücüğü emojisinin yanında.

Madonna'nın Instagramı
Madonna/Instagram

Madonna, Lourdes’i 14 Ekim 1996’da o zamanki ortağı, fitness eğitmeni ile karşıladı. carlos leon. Küçük kardeşler de dahil olmak üzere Madonna’nın altı çocuğunun en büyüğü. rocco ritchie22, David Banda17 ve kız kardeşler Merhamet James17 ve ikizler stella ve ester ciccone10. Lourdes, Ekim 2021’de nasıl yetiştirildiğiyle ilgili bir röportajda açıldı ve devasa yıldızla yetiştirilirken herhangi bir “ödeme” almadığı konusunda ısrar etti.

“Ailemde herhangi bir sadaka almıyoruz” dedi. Röportaj yapmak 25. doğum gününde yayınlanan bir makale için dergi. “Açıkçası, aşırı ayrıcalıklarla büyüdüm. Bunu inkar etmek yok. Ama sanırım annem ünlü insanların diğer çocuklarını gördü ve ‘Benim çocuklarım böyle olmayacak’ dedi.” Lourdes ayrıca tamamen kendi kendine yeterli olduğunu, kendi kolejinin ve dairesinin parasını ödediğini söyledi. .
Kaynak : https://hollywoodlife.com/2022/10/14/madonna-bithday-tribute-lourdes-birthday-proud/

Yorum yapın

SMM Panel PDF Kitap indir