Madison Baez kimdir? 11 Yaşındaki ‘AGT’ 17. Sezon Şarkıcısı Hakkında – Hollywood Life


Madison Baez


Galeriyi görüntüle

Resim Kredisi: NBC

America’s Got Talent, harika şarkıcıları keşfetmesiyle tanınır ve şov kesinlikle bir tane buldu. Madison Baez. 11 yaşındaki yarışmacılardan biri AGT 17. sezon. Yarışma dizisinin 7 Haziran bölümünde sahne alacak.

Peki Madison Baez kimdir? Bu genç yeteneği hatırlayacaksın. HollywoodYaşam Madison hakkında bilmeniz gerekenleri topladı.

Madison Baez
Madison Baez ‘AGT’de şarkı söylüyor. (NBC)

1. Madison, ‘AGT’nin 17. sezonu için seçmelere katılıyor.

Madison seçmelere katılacak AGT seçmelerin ikinci turunda yargıçlar. Jüri performansını izleyecek ve bir sonraki tura geçip geçmeyeceğine karar verecek. “Çok mutlu! bu gece benim Amerika’nın yeteneği var @agt seçmeleri. Eğlenceli olacak,” diye yazdı Madison Instagram NBC’de yayınlanan seçmelerinden önce.

2. Madison, Netflix dizisinde genç Selena Quintanilla’yı canlandırdı.

Madison’ın oynadığı Selena: Seri efsanevi şarkıcının genç versiyonu olarak Selena Quintanilla. Netflix şovunun her iki sezonunda da yer aldı ve hem İngilizce hem de İspanyolca şarkılar seslendirdi. Hıristiyan Serratos Selena’nın yetişkin versiyonunu oynadı.

3. Madison oyunculuk yapmaya devam ediyor.

Madison durmuyor Selena: Seri. Yaklaşan Showtime komedi dizisinde rol almaya hazırlanıyor Doğru Kişi Girsin. Eleanor Kane adında bir vampir oynayacak. Madison ortaya çıktı Instagram Ocak 2022’de diziyi çekmek için New York’a taşındığını söyledi.

4. Madison, Amerika’nın ‘marş kızı’ olarak bilinir.

Madison, milli marşı yıllar içinde birkaç kez seslendirdi. Los Angeles Dodgers, Los Angeles Lakers, Harlem Globetrotters ve daha fazlasının maçlarında vokal hünerini sergiledi. Ona göre “Marş Kızı” lakabını kazandı. resmi internet sitesi.

Madison Baez
Madison Baez, 17. sezon seçmeleri sırasında. (NBC)

5. Madison’ın babası kanserle savaştı.

Madison’ın babası Chris’e 2013 yılında 4. evre kolon kanseri teşhisi kondu. Babasına teşhis konduğunda o sadece 3 yaşındaydı. Babasını daha iyi hissettirmek için ona Motown şarkıları söylerdi. Chris, “3 yaşında bile ne kadar canlandırıcı olduğunu gördü” dedi. atlatan içeriden. “’Babamı iyi hissettiriyorum’ diye anladı.”
Kaynak : https://hollywoodlife.com/feature/who-is-madison-baez-agt-season-17-4759524/

Yorum yapın

SMM Panel